Reklama
aplikuj.pl

Niesamowity mod do Dying Light dodaje samolot!

dying light

Pewien moder na pewno przykuje uwagę deweloperów z Techlandu. Stworzył on bowiem działającego moda do Dying Light 1, który umożliwia w grze korzystanie z samolotu!

Gracz Dying Light dziękuje za siedmioletnie wsparcie

Deweloperzy z Techlandu dalej wspierają pierwszy Dying Light. Aż strach pomyśleć, jak rozbudowane byłoby teraz Dead Island, gdyby marka nie trafiła do innych deweloperów. Dosłownie kilka dni temu pojawiła się kolejna nowa zawartość dla DL1 i… znowu mamy coś nowego!

Czytaj też: Zwykłe samochody w F1 22. Wyciekła lista pojazdów

Tym razem jednak autorami nowej zawartości nie są twórcy gry, a pewien moder, który stworzył „Bub’s Airplane Mod’, aby celebrować, to jak świetnie wrocławska firma wspiera starą grę i jak chętnie udostępnia narzędzia potrzebne do jej modyfikowania. Jak się już zapewne spodziewacie po nazwie modyfikacji – tak, dzięki niej można w Dying Light 1 latać.

Bub’s Airplane Mod do Dying Light

Modyfikacja Bub’s Airplane Mod do pierwszego Dying Light dostępna jest za darmo w serwisie Nexus Mods. Potrzebny link znajdziecie w tym miejscu.

Czytaj też: Need for Speed Underground 2 Remake i inne niesamowite projekty na Unreal Engine

Moder radzi, aby po instalacji modyfikacji wyłączyć w grze motion blur oraz wygładzanie krawędzi. Lot będzie wtedy się lepiej prezentował pod względem wizualnym, ale być może modyfikację uda się wkrótce zaktualizować, aby nie musieć zmieniać tych ustawień graficznych.