Reklama

Zwykłe samochody w F1 22. Wyciekła lista pojazdów

f1 22

F1 22 ma po raz pierwszy w serii zaoferować modele supersamochodów. Wygląda na to, że będziemy mogli je kolekcjonować i jeździć po torach F1. Wiemy już, jakich pojazdów się spodziewać.

F1 22 – zwiastun zwiastuje

Oglądaliście już nowe materiały wideo z F1 22? W ostatnim materiale wideo możemy śledzić poczynania Charlesa Leclerca na torze w Miami.

Czytaj też: Mafia 3 i remake pierwszej części dużym sukcesem

Ciekawszy jest jednak materiał prezentujący wspomniany tor Miami International Autodrome. Jeśli nie obejrzeliście go do końca, to polecam to teraz zrobić. Deweloperzy już za ostatnią planszą z informacjami na temat gry ukryli fragment z supersamochodem!

Czytaj też: Streaming 4K w GeForce Now! Do tego masa nowych gier

Jak widać, twórcy powoli szykują się do ujawnienia informacji na temat supersamochodów, choć do tej pory nie byli na ich temat wylewni. Nawet w oficjalnym opisie gry ciężko doszukać się wieści na ich temat.

Nowy sezon, nowe zasady – Zasiądź za kierownicą w nowym sezonie i ścigaj się w oszałamiająco różnych samochodach na kultowych torach, w tym na zupełnie nowym Miami International Autodrome.

Wyścigi zdefiniowane na nowo — Przejmij kontrolę nad doświadczeniem wyścigowym F1 dzięki wciągającym, filmowym okrążeniom formującym, przejazdom samochodu bezpieczeństwa, interaktywnym zjazdom do boksu i całkiem nowym szybkim wyścigom.

Adaptacyjne SI — Nowy system SI dla mniej doświadczonych graczy zapewnia ci wyrównaną rywalizację w każdym wyścigu.

F1® Life — Odblokowuj i chwal się przed światem supersamochodami, ubraniami, akcesoriami i nie tylko.

Mój zespół — Wybierz swój budżet startowy i od podstaw stwórz swój własny zespół F1, korzystając z rozszerzonych wydarzeń dla działów i większych możliwości personalizacji barw.

Tryb kariery — Sprawdź swoje wyścigowe zdolności w świecie F1 i przebijaj się na czoło pola startowego w cenionym od 10 lat trybie kariery.

Formula 2, najważniejsza arena treningowa do F1, także znajduje się w grze, wraz z opcjami krótkiego, średniego lub długiego sezonu oraz z zawartością sezonów 2021 i 2022.

Wyścigi na podzielonym ekranie dla 2 graczy.

VR – Daj się wciągnąć w najpełniejsze doświadczenie F1 z funkcją wirtualnej rzeczywistości na PC, która pozwoli ci przeżywać emocje wyścigów z samego środka kokpitu.

Wyciekła lista supersamochodów F1

W sieci dostępna jest już jednak lista supersamochodów jakie pojawią się w grze o bolidach F1. Informator Tom Henderson potwierdził zbierane przez siebie informacje i jest przekonany, że w produkcji znajdziemy te oto pojazdy:

  • McLAREN 720s
  • McLAREN Artura
  • FERRARI F8 Tributo
  • FERRARI Roma
  • MERCEDES AMG GTR Pro
  • MERCEDES AMG GT Black Series
  • MERCEDES AMG GTR (jako Safety Car)
  • ASTON MARTIN – Vantage F1 Edition
  • ASTON MARTIN DB11 AMR
  • ASTON MARTIN – Vantage (jako Safety Car)

Wciąż nie mamy pewności do czego będą służyły supersamochody. Według przecieków przedpremierowych mieliśmy móc się nimi normalnie ścigać, ale ostatecznie zdecydowano o ograniczeniu ich obecności.