WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Mod na easy do Sekiro: Shadows Die Twice

Mod na easy do Sekiro: Shadows Die Twice

Ten mod na easy do Sekiro: Shadows Die Twice może sprawić, że powrócą rozmowy o poziomie trudności gier. Co zmienia plik przygotowany przez modera?

Pamiętacie jak w Internecie trwały dyskusje na temat tego, czy takie gry jak Sekiro: Shadows Die Twice, Dark Souls czy Bloodborne powinny mieć łatwy poziom trudności? Bo co w sytuacji, gdy komuś podoba się świat gry i mechaniki, ale walkę chciałby mieć trochę łatwiejszą? Z drugiej strony – to właśnie poziom trudności jest tu największą zabawą i sprawia, że gry te tak dobrze się sprzedają.

Czytaj też: Kolejna darmowa gra na Epic Games Store

Dyskusje trwały i tak jak można było się tego spodziewać – nic z nich nie wynikło. Ale gracze, którzy chcą łatwiejszych gier pozostali. I to właśnie dla nich powstał ten mod. Oto „Sekiro The Easy”. Modyfikacja dostępna w serwisie NexusMods, którą pobierzecie z tego miejsca.

Po zainstalowaniu tego moda między innymi zostanie zwiększona nasza siła ataków oraz poprawiona odporność na obrażenia. Stamina również została zmieniona z korzyścią dla gracza. Przedmioty pozostawiane przez przeciwników będą potężniejsze, a buffy nakładane na bronie trwały dłużej.

Mało? Już trzęsiecie się czytając, czego oczekują niektórzy gracze? A co jak powiem, że upadek z wysokości również nie powoduje obrażeń? I znów. Dla jednych będą to zmiany, które zniszczyły grę. Dla innych – doskonały sposób, aby w końcu na spokojnie zapoznać się z tym światem.

Czytaj też: Valve otworzyło laboratorium testowe na Steam, a Ty powinieneś je odwiedzić

Źródło: twistedvoxel.com