Reklama
aplikuj.pl

Spójrzcie na Model Y Tesli na felgach Vossen

Model Y Tesli, Model Y złote felgi, Model Y Vossen, felgi vossen Model Y

Felgi firmy Vossen, to zwykle idealny dodatek do wszelakiej maści BMW, Audi, czy Mercedesów z górnej półki. Co więc powiecie teraz, patrząc na Model Y Tesli ze złotymi felgami Vossen?

Model Y na felgach Vossen

Model Y Tesli niekoniecznie przyciąga wzrok na rynku, jako że to standardowo wyglądający elektryczny crossover, który choć jest ładny i posiada własny charakter, to… po prostu jest tradycyjny. Osobiście uważam, że tego typu nieprzesadzony wygląd lepiej pozostawić w jego pierwotnej formie, ale inaczej uważa Tyler Henry.

Czytaj też: Unikalny roadster Tesli aż oślepia swoją wyjątkowością
Czytaj też: Elektryczny Jaguar J-Pace zawalczy z Modelem X Tesli?
Czytaj też: Tesla ulepszy zasięg Modelu Y? Nowe odkrycie na to wskazuje

Ten posiada swojego elektrycznego crossovera Tesli i ostatnio wymienił jego standardowe felgi, a kute 22-calowe monobloki Vossen M-X4T (za ponad 25000 zł) w odcieniu Brickell Bronze, skłaniającym się do złotego odcienia. W połączeniu z niskoprofilowymi oponami nadaje to Modelowi Y sportowy, ale niekoniecznie pasujący do całości wygląd.

Podczas gdy Vossen zwykle ma czerwony emblemat pośrodku, ten egzemplarz jest niebieski, co pasuje do zacisków hamulcowych i akcentu zderzaka.

Czytaj też: Obejrzyjcie pierwszy salon Tesli w Polsce na nagraniu
Czytaj też: Co zapewniają ulepszenia świateł Modelu 3 oraz Y Tesli?
Czytaj też: 
Pokaz autonomii Modelu 3 Tesli. Przeciwnik? Śmieciarka

Jak się podoba? Moim zdaniem wszystko wyglądałoby lepiej, gdyby czerń zastąpiła biel na nadwoziu, a obecne czarne wstawki zyskały nieco złotego odcienia, aby całość sprawiała wrażenie ładnej, przemyślanej synergii.