Reklama
aplikuj.pl

Modularny plecak Operator System podbił Kickstartera, czyli wyjątkowe 6w1

Modularny plecak Operator System, Modularny plecak, Operator System

Jak dobre plecaki trzeba stworzyć, żeby podbić Kickstartera i zgarnąć prawie 900 tysięcy złotych? Odpowiedź na to zna firma Volante Design z Massachusets, która odpowiada za modularny plecak Operator System.

Zapewne nie raz i nie dwa przenoszenie rzeczy z jednego odległego miejsca na drugie sprawiło Wam nie lada problem, co tyczy się również sposobu i wyposażenia, które to umożliwia, a czy może być w tym zadaniu coś lepszego od solidnego plecaka? Wprawdzie możemy mieć pod ręką kilka wersji sakw, saszetek, nerek, toreb na ramię i pełnoprawnych plecaków, ale mija się to poniekąd z celem, kiedy można sięgnąć po Operator System, czyli modularny plecak.

Czytaj też: Hulajnoga elektryczna, która zmieści się w plecaku? Sprawdźcie model BooZter

Czym dokładnie jest ten modularny plecak?

Operator System sprawia wrażenie idealnego rozwiązania wszystkich „plecakowych” problemów, jako że określenie „modułowy” pasuje do niego jak ulał. Składa się on bowiem z wiele typów wspomnianych toreb zapinanych na suwak, co stanowi alternatywę dla kupowania wielu rodzajów potrzebnych nam na co dzień sprzętów do transportowania rzeczy wszelakiej maści.

Czytaj też: Takiego plecaka jeszcze nie było. Generuje prąd i zmniejsza wagę

Ten modularny plecak został opracowany przez Davida Volante, projektanta odzieży z Massachusetts i obejmuje aż sześciu części. Mowa o tradycyjnym plecaku, średniej wielkości torbie, mniejszej torbie, jednej najmniejszych z nich wszystkich, saszetki na tułów i wreszcie saszetki na talię lub ramię. Co ciekawe, te poszczególne można łączyć ze sobą za pomocą specjalnych sprzączek na wiele sposobów i finalnie korzystać tylko z tych, które są dla nas najbardziej przydatne.

Wszystkie moduły, wchodzące w skład Operator System, mają wodoodporny poliestrowy korpus pokryty PVC, a także zewnętrzne panele z nylonu typu ripstop. Ten modularny plecak jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych i choć zachęca do podbijania szturmem sklepów, musimy zadowolić się trwającą obecnie kampanią na Kickstarterze, gdzie możemy zamówić w przedsprzedaży cały system za 299 dolarów, zaoszczędzając całe 76$, jako że po premierze w sprzedaży detalicznej Operator System ma kosztować 375$.

Czytaj też: Obejrzyjcie wojskowe testy plecaka odrzutowego Gravity Industries

Wiele wskazuje na to, że Operator System doczeka się produkcji, jako że zgarnął już 876500 zł, co stanowi prawie 20-krotne przebicie pierwotnego celu. Firma obiecuje realizowanie dostaw już październiku 2021 roku klientom na całym świecie.