Reklama
aplikuj.pl

Już są mody do dema Resident Evil 4 Remake

resident evil 4 remake

Resident Evil 4 Remake już otrzymuje pierwsze wersje modyfikacji. Aktualnie jedną z popularniejszych jest ta, wprowadzająca obsługę VR.

Resident Evil 4 Remake Demo VR

Zastanawiałem się, kiedy do Resident Evil 4 Remake w wersji demonstracyjnej pojawią się pierwsze modyfikacje. To w końcu ten sam dobrze znany moderom RE Engine, który umożliwia łatwą zabawę z plikami gry. Okazuje się, że społeczność już prężnie działa, a gra być może nie będzie do przejścia w VR tylko na PS VR2.

Na dziś wiemy, że powstaje oficjalne wsparcie wirtualnej rzeczywistości dla Resident Evil 4 Remake. Capcom pracuje nad dodatkowym trybem, który po premierze trafi na PlayStation VR2. Gracze PC zatem kolejny raz nie zagrają, tak samo, jak było to z ekskluzywnym trybem VR dla PlayStation VR1 w Resident Evil 7 Biohazard.

Czytaj też: PlayStation 5 Pro w produkcji!

Od czego są jednak moderzy? Już teraz powstała pierwsza, prosta modyfikacja VR, która pozwala przejść demo Resident Evil 4 Remake w trzecioosobowym trybie VR.

Modyfikację znajdziecie w tym miejscu. Być może jakaś grupa moderska stworzy pełne wsparcie dla VR (z obsługą kontrolerów VR) tak, jak trwają prace nad modem do RE7 na PCVR.