Reklama
aplikuj.pl

Mody w Fallout 76 będą karane

fallout 76

Bethesda testuje nową wersję Fallout 76. Gracze grający na serwerze testowym będą mogli zobaczyć w akcji system zwalczający nielegalne modyfikacje broni.

Ważne zmiany w Fallout 76

Bethesda w nowej wersji Fallout 76 dodaje trochę zawartości, ale najważniejszą zmianą wydaje się być system wykrywania i unieszkodliwiania modyfikacji broni. Co zatem pojawi się w grze?

Czytaj też: Assassin’s Creed Valhalla w kolejnym abonamencie?

Rozkręćcie swoje autotopory, zaliczajcie niepowtarzalne wyzwania i odblokowujcie nagrody! Począwszy od 15 listopada, odbierzcie skórkę Redd-Uppera na autotopór bezpłatnie w Atomowym Sklepie. Zaliczajcie niepowtarzalne wyzwania dzienne i tygodniowe z nałożoną skórką Redd-Uppera na autotopór, aby zdobyć nagrody i odblokować strój Fanatyka Tropiciela. Wyzwania dzienne i tygodniowe można zaliczać w Appalachach albo podczas wyprawy.

Fallout 76 przeciwko modom

Jak wyglądać będzie nowy system w Fallout 76?

Choć bawimy się w świecie postapokaliptycznym, wciąż chcemy, by był on uczciwy, pełen frajdy i otwarty dla wszystkich. W czasie kiedy wy odkrywaliście i odbudowywaliście pustkowie, my pracowaliśmy nad nowym systemem działającym w tle, który usuwa nielegalne kombinacje dodatków naruszające naszą Umowę Licencyjną. Chcemy, aby każdy z was używał i handlował tymi samymi przedmiotami i nie zyskiwał nieuczciwej przewagi.

Czytaj też: The Sims 5 wyciekło. Gracze już projektują mieszkania

W najnowszej aktualizacji PTS zaimplementowano system usuwający nielegalne modyfikacje uzbrojenia, których nie można zdobyć w grze. Większość graczy nie zauważy żadnej zmiany w posiadanej broni, jednak ci, którzy posiadają broń z modyfikacją, której nie można użyć w sposób naturalny, mogą zauważyć, że ich broń zadaje mniejsze obrażenia, a mod przestał istnieć. Bethesda dodaje, że jest to zamierzone i nie należy tego zgłaszać kanałami informacji o błędach na serwerze testowym.