Reklama
aplikuj.pl

The Sims 5 wyciekło. Gracze już projektują mieszkania

the sims 5

W sieci pojawiły się nowe zrzut ekranu przedstawiające Project Rene. Jest to robocza nazwa The Sims 5, które ma znacząco usprawnić opcje personalizacji czterech kątów.

Co wiemy o The Sims 5?

Zespół The Sims pracuje nad nową generacją gry oraz platformą dla twórców, opracowując na nowo uwielbianą przez Simomaniaków grę The Sims, by dać im jeszcze więcej sposobów gry.

Gra jest obecnie na bardzo wczesnym etapie rozwoju i nosi roboczą nazwę „Project Rene”. Nazwa ma przywodzić na myśl takie słowa, jak renesans czy odrodzenie (ang. „rebirth”), i odnosić się do odświeżonego zaangażowania zespołu w świetlaną przyszłość The Sims. Project Rene diametralnie zmieni myślenie oraz zachowanie Simów, sposoby, w jakie gracze tworzą i dostosowują swoje światy, oraz wprowadzi całkowicie nowe elementy.

Czytaj też: Zwroty środków za zakupy w Google Stadia ruszyły

Twórcy zaczynają od eksperymentów z narzędziami do tworzenia, które stanowią kluczowy element DNA The Sims. Analizowane jest to, jakie rozwiązania działały w przeszłości oraz w jaki sposób można zapewnić większą elastyczność budowania i dekorowania w grze.

Project Rene pozwoli graczom zarówno na samodzielną grę, jak i na współpracę z innymi, a także na grę za pośrednictwem różnych, obsługiwanych urządzeń.

Jakiś czas temu bardzo wczesny build gry, zawierający wspomniane mechaniki budowania i dekorowania, trafił do sieci. Zabezpieczenia zostały złamane i teraz tytułem wymieniają się fani produkcji, choć publicznie nikt go jeszcze nie udostępnił. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia ekranu z włączoną produkcją.