WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Mody w Cyberpunk 2077. Co z VR i RTX?

Produkcja CD Projekt RED jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier. Gracze przepytali twórców o kilka kwestii. Czego się dowiedzieli? W przyszłości możemy liczyć na mody w Cyberpunk 2077!

Choć Twitter nie jest w naszym kraju popularną siecią społecznościową, tak za granicą sporo osób korzysta z niego do bezpośredniego kontaktu z twórcami gier. Fani produkcji polskiego studia CD Projekt RED postanowili przepytać autorów Wiedźmina i wyciągnąć z nich jak najwięcej informacji o technicznych szczegółach produkcji. Dzięki temu poznaliśmy odpowiedzi na kilka nurtujących nas pytań dotyczących Cyberpunk 2077.

Osoba, która zajmuje się odpowiadaniem na poszczególne kwestie, nie mogła zdradzać wszystkich informacji. Krótkie wiadomości pozwalają jednak domyślić się czy prace nad poszczególnymi kwestiami są prowadzone. Fani zapytali twórców, czy możemy spodziewać się wsparcia dla modyfikacji. Oficjalna odpowiedź konta Cyberpunk 2077 głosi, że w tej chwili jest zbyt wcześnie, aby o tym rozmawiać i aktualnie skupiono się na szlifowaniu podstawowej wersji gry. Zatem prawdopodobnie po premierze gry możemy liczyć na wsparcie dla modyfikacji.

Inne pytania pozwoliły potwierdzić obecność trybu foto. Nie zabrakło również dociekliwych, których interesowało jak na sprawę wirtualnej rzeczywistości oraz technologii RTX zapatruje się CD Projekt RED. Jeśli chodzi o VR – nie ma planów przeniesienia gry na taką technologię. W przypadku wsparcia RTX – jest zbyt wcześnie by o tym mówić. Pamiętajmy jednak, że Wiedźmin 3 wspierał nową technologię Nvidii pozwalającą na realistyczne renderowanie włosów. Kiedy zagramy w omawianą produkcję? Turecki wydawca zdaje się mieć odpowiednią informację.

Źródło: dsogaming.com