WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowy monitor Mobiuz EX3415R od BenQ pojawił się w ofercie firmy

Nowy monitor Mobiuz EX3415R od BenQ pojawił się w ofercie firmy

Firma BenQ zaliczyła małą wpadkę, wrzucając na moment do swojej oferty na stronie nowy monitor Mobiuz EX3415R, którego już w niej nie zobaczymy, ale oczywiście Internet nie zapomina.

Monitor Mobiuz EX3415R od Benq

Wedle oferty w sklepie producenta, monitor Mobiuz EX3415R będzie miał do zaoferowania 34-calowy wyświetlacz w rozdzielczości 3440x1440p o proporcjach 21:9, co wyjaśnia zakrzywienie rzędu 1900R. Gdyby tego było mało, bazując na panelu IPS, zaoferuje 144 Hz odświeżania, 2 ms opóźnienie G2G i 8-bitową głębię koloru z kontrastem rzędu 1000:1 i jasnością do 400 nitów.

Czytaj też: Asgard wypuszcza pamięci DDR5 4800 MHz
Czytaj też: Zasilany sprzętem AMD handheld AYA Neo daje radę nawet z Cyberpunkiem 2077
Czytaj też:
AMD szykuje grafikę Instinct MI200. Ten flagowiec napędzi superkomputery

Monitor EX3415R obsłuży technologię AMD FreeSync Premium i doczekał się certyfikacji DisplayHDR400, choć wykorzystuje również własną technologię HDR firmy BenQ w postaci HDRi. Na podstawie warunków oświetlenia otoczenia i treści wyświetlanych na ekranie, technologia ta dostosowuje monitor w celu uzyskania najlepszych wrażeń HDR.

Inne funkcje obejmują Black eQualizer do rozjaśniania ciemniejszych obszarów i Light Tuner do sterowania jasnością, czy Quick OSD dla łatwego dostępu do ustawień monitora, Scenario Mapping do zapisywania ustawień Quick OSD w zależności od wejścia, PbP do wielozadaniowości i Eye-Care dla wygodniejsze wrażenia podczas oglądania (via KitGuru).

Czytaj też: AMD potwierdza problemy z USB na swoich płytach
Czytaj też: Nastolatki i gry cyfrowe – poradnik dla rodziców
Czytaj też: Jak wypada RTX 3060 w Ashes of the Singularity?

Monitor Mobiuz EX3415R od Benq zaoferuje też wbudowany system dźwiękowy 2.1, złącze DisplayPort 1.4, 2 porty HDMI 2.0 do celów łączności oraz pilot zdalnego sterowania do wygodnego „przełączania między oknami i dostosowywania trybów gry i dźwięku”.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News