WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Morbius dzieje się w świecie Spider-Mana, ale nie w MCU?

W sieci ukazało się nowe zdjęcie z Morbiusa, które wyraźnie pokazuje, że akcja nowego filmu Sony będzie działa się w świecie Spider-Mana. Tylko czy tego z MCU?

Jeszcze dziś powinniśmy dostać najnowszy zwiastun Morbiusa. Wcześniej jednak rzućmy okiem na zdjęcie pochodzące, prawdopodobnie, właśnie z trailera. Widzimy na nim Jareda Leto jako tytułowego bohatera. Tym razem w postaci ludzkiej. Najciekawsze jest jednak tło. Na murze znajduje się plakat Spider-Mana z napisem morderca.

Odnosi się to do zakończenia filmu Spider-Man: Far From Home, gdzie Peter został wrobiony w zabicie Mysterio. Jednak, kiedy przyjrzymy się dokładniej, to zauważymy, że zdjęcie nie przypomina kostiumu Pajączka z MCU. Jest to raczej wersja z gry Spider-Man na PS4 i jednocześnie z filmów Sama Raimiego.

Dlaczego taką, a nie inną grafikę wybrało Sony? Ciężko powiedzieć. Być może chcieli uniknąć komplikacji i dali zdjęcie, do którego mieli pełne prawa, jednocześnie jasno dając do zrozumienia kiedy i w jakim świecie dzieje się Morbius. Oczywiście dobrze wiemy, że Sony bardzo chce skonfrontować swoich bohaterów ze Spider Verse z Pajączkiem granym przez Toma Hollanda. Być może w ten sposób chcą sobie ułatwić sprawę w przyszłości.

Cóż, pozostaje czekać na zwiastun, może on udzieli nam kilku odpowiedzi.

ŹRÓDŁO: Comic Book Movie