Reklama

Morbius – Jared Leto na filmowym plakacie

Jared Leto jako Morbius, Morbius plakaty z filmu, filmy z Jaredem Leto, czy Morbius jest w MCU, Morbius data premiery

Od czasu pierwszego zwiastuna o Morbiusie zrobiło się cicho. Wygląda jednak na to, że Sony na poważnie rozpoczyna kampanię promocyjną i prezentuje nowy plakat filmu. Grafika jest jednocześnie okładką magazynu Comic-Con.

Morbius ma wejść do kin 31 lipca, co na razie wydaje się bezpieczną datą zważywszy, że do premiery zostały cztery miesiące. Wszyscy mamy nadzieję, że do tego czasu sytuacja się unormuje. Obecnie wytwórnie przesuwają majowe premiery, a Warner Bros. już  przesunął Wonder Woman 1984 z czerwca na sierpień. Lipiec jednak jest na tyle daleko, że nikt nie przewiduje problemów. Dlatego wygląda na to, że Sony powoli zaczyna rozkręcać kampanię promocyjną, bo od udostępnienia zwiastuna o filmie było bardzo cicho.

W filmie Jared Leto wcieli się w Michaela Morbiusa, naukowca, który chcąc wyleczyć rzadką chorobę krwi chwyta się różnych metod. Jedna z nich zmienia go w żywego wampira, który musi mierzyć się z pragnieniem krwi. W zamian otrzymuje jednak szereg przydatnych umiejętności. Sony zapowiada, że Morbius będzie bohaterem niejednoznacznym, więc nie powinniśmy oczekiwać typowego superbohatera. Pierwszy zwiastun zapowiedział również nawiązanie do Spider-Mana i wydarzeń z Far From Home.

CZYTAJ TEŻ: Kim jest Charlotte Hale? Zobacz nowe zdjęcia z kolejnego odcinka 3.sezonu Westworld

Morbius w reżyserii Daniela Espinosy wejdzie na ekrany kin 31 lipca 2020 roku. Oprócz Jareda Leto w obsadzie znaleźli się także: Matt Smith, Adrja Arjona i Jared Harris. Za scenariusz odpowiada Burk Sharpless i Matt Sazam.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News