Reklama
aplikuj.pl

Mortal Kombat 11 z jeszcze jednym dodatkiem? Niech ktoś powstrzyma Kronike!

mortal kombat 11 dodatek

Mortal Kombat 11 być może wkrótce otrzyma kolejny duży dodatek fabularny. Pliki gry skrywają interesujące informacje.

Gracze lubią sprawdzać co twórcy zostawili w plikach gry. A okazuje się, że takie Mortal Kombat 11 po ostatnim patchu nagle otrzymało pliki, których wcześnie nie było. I to nie jakieś proste rzeczy, a sprawy odnoszące się do dużych zawartości dodatkowych.

Przyszłość Mortal Kombat 11

Netherrealm zdawało się już powoli odchodzić od nowej zawartości w Mortal Kombat 11 i gra mogła dożyć swojego końca dzięki licznym turniejom. Ale nagle zaskoczono nas dużym dodatkiem Aftermath, który wprowadził dalszy ciąg kampanii fabularnej. Szanse na to, że się takie coś powtórzy są zatem większe niż w przypadku innych tytułów.

Czytaj też: Oświadczenie Gigabyte na temat problemów RTX 3080

Co skrywają pliki Mortal Kombat 11?

Gracze przejrzeli pliki najnowszej aktualizacji gry i okazało się, że znajdują się w niej wzmianki o nowym Kombat Packu. Nazwano go GOTY2 co może zwiastować kolejne duże rozszerzenie fabularne, ponieważ Aftermath oznaczony jest w plikach jako GOTY.

https://twitter.com/thethiny/status/1310978295022878725?s=20

Oprócz tego odkryto kilka plików, które wskazują na pojawienie się postaci Raina czy Rambo. Czy to możliwe? Cóż, w grze już teraz mamy Robocopa i Terminatora, więc Rambo idealnie by ich uzupełniał.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News