Reklama
aplikuj.pl

Czekaliście na Moto G Stylus 5G? To przestańcie

Moto G Stylus 5G, specyfikacja Moto G Stylus 5G, Motorola Moto G Stylus 5G

Motorola według przecieków ma wprowadzić swój nowy smartfon wyłącznie do Stanów Zjednoczonych, a mowa o Moto G Stylus 5G. Warto jednocześnie przypomnieć, że na początku tego roku został zaprezentowany model Moto G Stylus (2021), ale względem niego ten najnowszy smartfon obsługuje sieć 5G i różni się od niego nieco wyglądem. Przynajmniej jeśli chodzi o jego wyspę aparatów.

Co zdradzają przecieki o Motorola Moto G Stylus 5G?

Ostatnio pojawiły się rendery ukazujące nowy Moto G Stylus 5G, więc mamy o nim pewne wyobrażenie. Oczekuje się, że będzie miał 6,8-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości Full HD+ z częstotliwością odświeżania 60 Hz. Jeśli chodzi o jego przedni aparat umieszczony na ekranie w formie dziurki, to ma on mieć rozdzielczość 16 Mpx.

Czytaj też: realme GT 5G ze Snapdragonem 888 trafi do sprzedaży w Europie

Na tyle z kolei znajdziemy konfigurację czterech aparatów, z czego obiektyw makro ma mieć większą matrycę, niż było to w przypadku Moto G Stylus (2021). Według TechnikNews znajdziemy tam główny aparat o rozdzielczości 48 Mpx, obok którego umieszczono 8-Mpx ultraszerokokątny, 5-Mpx obiektyw makro oraz 2-Mpx czujnik głębi.

Smartfon pokazał się na niektórych certyfikacjach, które ujawniły nam, że oferuje on łączność Bluetooth 5.1. oraz baterię wynoszącą 5000 mAh. Obsłuży ona ładowanie mocą jedynie 10 W. Z kolei wszystkie najnowsze informacje na temat Motorola Moto G Stylus 5G pochodzącą z Geekbench gdzie dowiedzieliśmy się, co dokładnie go napędzi.

Czytaj też: Zdjęcia Google – od dziś limit miejsca na zdjęcia i filmy

Bazujący na Androidzie 11 Moto G Stylus 5G będzie mógł pochwalić się SoC Snapdragon 480 5G w połączeniu z 6 GB pamięci RAM, czego połączenie w teście jednordzeniowym otrzymało 502 punkty, a w wielordzeniowym zdobyło już 1651 punktów.

Możemy jeszcze przypomnieć, że model Moto G Stylus (2021), czyli ten starszy bez wsparcia 5G został wyposażony w układ Snapdragon 678 współpracujący z 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, a nad tym wszystkim sprawuje Android 10.