Reklama
aplikuj.pl

Motorola moto g9 power – konkurs i walentynkowa promocja!

Motorola moto g9 power

Z okazji zbliżających się walentynek wiele firm naszykowało specjalne promocje dla klientów. Motorola poszła o krok dalej, bo oprócz możliwości kupna smartfona Motorola moto g9 power w atrakcyjnej cenie przygotowała również konkurs, w którym takie telefony można zgarnąć.

Motorola moto g9 power ma potężną baterię, a jaką baterię ma Twój związek?

Wystartował specjalny konkurs Motoroli #powerlovers, w którym do wygrania są aż dwa telefony moto g9 power. Dlaczego dwa? Bo jeden jest dla Ciebie, a drugi dla Twojej drugiej połówki. Od 5 do 14 lutego można wziąć wypełnić specjalnie przygotowany test, który ma za zadanie sprawdzić siłę związku. W Walentynki 3 szczęśliwców zostanie wyłonionych podczas transmisji live na społecznościowym kanale Motoroli. Brzmi świetnie, prawda? Więc na co czekacie?

A jeśli jednak chcielibyście kupić sobie smartfon Motorola moto g9 power i nie macie ochoty brać udziału w konkursie, to dla Was też pojawiła się specjalna oferta. Od 5 do 18 lutego możecie nabyć ten telefon za… 699zł! Możecie go kupić na motorola.com i u partnerów: RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Neonet i Max Elektro.

Czytaj też: Tryb antyalkoholowy w smartfonie? Chińczycy już to opatentowali!
Czytaj też: Yanosik z nową funkcją idealną na zimową porę
Czytaj też: Xiaomi wypuszcza 75 calowy telewizor Mi TV Q1

A warto przypomnieć, że jego największym atutem jest ogromna bateria o pojemności 6000 mAh, która umożliwia pracę przez nawet 60 godzin! Ale nie tylko, bo ten smartfon został wyposażony  64-megapikselowy aparat, duży, wygodny ekran, system Android i całkiem konkretne „wnętrze”