Reklama

Mroczna Rey na kolejnych grafikach koncepcyjnych ze Skywalker. Odrodzenie

Daisy Ridley, Gwiezdne Wojny, Mroczna Rey, Star Wars, Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie, IX Epizod Gwiezdnych Wojen

Do sieci trafiły kolejne grafiki przedstawiające alternatywny wygląd Rey, głównej bohaterki najnowszej trylogii Gwiezdnych Wojen. Zobaczcie Mroczną Rey!

Czytaj też: Maj 2020 w HBO GO – kalendarz premier

Najnowsze Gwiezdne Wojny ponownie podzieliły fanów uniwersum. Trzeba przyznać, że było to niezbyt satysfakcjonujące zakończenie sagi, choć wizualnie jak zwykle wyszło bardzo dobrze. Fabularnie podjęto wiele decyzji, które bardzo fanom się nie spodobały, a finał filmu… no cóż. Na etapie zwiastunów mieliśmy wiele oczekiwań, a pokazywane w materiałach promocyjnych fragmenty dawały nadzieję na znacznie lepszą produkcję. Tak było w przypadku Mrocznej Rey, która pojawiła się w jednym z trailerów.

Fani od razu zaczęli spekulować, wymyślać zakończenia i powiązania. Wielu spodziewało się, że tym razem to właśnie Ciemna Strona Mocy zwycięży. W filmie Mroczna Rey pojawiła się na moment, gdy bohaterka odwiedziła szczątki Gwiazdy Śmierci. Finalnie rzecz, która bardzo poruszyła entuzjastów uniwersum została zepchnięta na taki margines, że wielu nawet to przeoczyło. Ale niektóre grafiki koncepcyjne, które zaczęły pojawiać się w sieci pokazują znacznie lepsze spojrzenie na alternatywną Rey. I to bez tych dziwnych, niskobudżetowych wampirzych kłów.

Najnowsze szkice koncepcyjne udostępnił Adam Brockbank, grafik pracujący w Lucasfilm, który w ostatnim czasie podsyła nam wiele podobnych rzeczy. Szkice przedstawiają mroczną Rey, która na jednym zdjęciu ma na głowie hełm Kylo Rena, a na drugim alternatywny kostium.

Zobaczcie sami!

Trzeba przyznać, że wyglądają naprawdę świetnie i szczerze żałuję, że mroczna Rey jednak nie pojawiła się w filmie na dłużej.

Zobaczcie też kilka poprzednich szkiców koncepcyjnych bohaterki po Ciemnej Stronie Mocy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News