Reklama
aplikuj.pl

Wyjątkowy laptop MSI nadchodzi. Oto gamingowy TITAN GT77!

Wyjątkowy laptop MSI nadchodzi, gamingowy TITAN GT77

Kiedy? Nie wiemy. Za ile? Tego również. Pewne jest tylko to, że MSI pracuje nad swoim wyjątkowym gamingowym laptopem TITAN GT77, który prezentuje najwyższy z najwyższych poziomów wydajności.

Gamingowy laptop TITAN GT77 od MSI nadchodzi w najpotężniejszej konfiguracji

Jako że seria TITAN firmy MSI nie zmieniała się od czasów Core 10. generacji, teraz firma może powrócić do niej z przytupem. Obecnie może wykorzystać w niej zarówno ultrawydajne i rekordowe pod kątem liczby rdzeni procesory Core 12. generacji z serii -HX, jak i karty graficzne pokroju RTX 3080 Ti od NVIDIA.

Czytaj też: Wiadomości Google podpowiedzą co zrobić z otrzymanymi SMS-ami

TDP GPU i CPU na poziomie 250 watów w laptopie robi wrażenie

MSI GT77 ma mieć „tylko” 23 mm grubości, ale jego pozostałe wymiary i tak sprawią, że będzie kolosem na tle innych laptopów dla graczy. Wyróżni się ponadto specjalnym obszarem wydechowym za ekranem, czyli typowym elementem stylistycznym dla laptopów Titan.

Co go wyróżni? Niespotykane jak na laptopy możliwości, które obejmują cztery gniazda na pamięć RAM i cztery gniazda na dyski SSD, będące wreszcie w zasięgu procesorów (dzięki Alder Lake-HX). TITAN GT77 ma być ponadto wyposażony w ekrany 4K, 1440p i 1080p z częstotliwością odświeżania do 360 Hz.