WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

MSI P65 Creator posiada biznesowy „look” rodem z Mac Booka

Od czasu do czasu producenci nie potrzebują wszechobecnej czerni i czerwieni, aby upakować do swoich laptopów wydajnych komponentów. W tę właśnie stronę poszedł MSI swoim P65 Creator, którego zaprezentował na targach IFA 2018.

Ten laptop jest kierowany do twórców oraz projektantów, ale nic nie stanie na przeszkodzie, aby wykorzystać go do solidnego grania. Pod elegancką srebrną obudową (lub białą w limitowanej edycji) czai się bowiem kawał dobrego sprzętu, na który składa się procesor Intel Core i7 z 8. generacji, 32 GB pamięci DDR4 i karta graficzna – GTX 1050 Ti, GTX 1060 Max-Q lub GTX 1070 Max-Q. Po stronie wyświetlacza mamy  15-calowy ekran w rozdzielczości Full HD z matrycą IPS o 100% odwzorowaniu spektrum sRGB z 4,9 milimetrowymi ramkami.

W edycji limitowanej (białej) producent postarał się nawet o odświeżanie rzędu 144 Hz. P65 Creator może pochwalić się również w pełni aluminiową obudową, jedynie 1,75-centymetrową grubością i 1,81-kilogramową wagą. Całość dopełnia bateria z 9-godzinną żywotnością, port USB-C, USB-A, HDMI, micro-DisplayPort, złącze Ethernet i czytnik kart SD. Limitowana edycja otrzyma dodatkowo port Thunderbolt 3 oraz rozszerzoną o jeden rok gwarancję. MSI nie ujawniło zarówno dostępności, jak i ceny obu modeli zależnie od wybranej karty graficznej, ale to kwestia czasu.

MSI WS65, to laptop z Core i9 oraz Quadro P4200 na pokładzie

Źródło: NeoWin
Zdjęcia: MSI