WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

MSI zbroi się na wojnę GeForce RTX 3000 z serią Corsair i Suprim

Nowe karty graficzne NVIDIA, czyli seria GeForce RTX 3000, to zupełnie nowy poligon wydajnościowy dla producentów niereferencyjnych modeli kart, wśród których modele pokroju Corsair oraz Suprim od MSI zawsze wydają się najciekawsze.

Tym razem wyciek tych wersji kart graficznych od MSI zawdzięczamy Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej EEC, w której to serwis Videocardz doszukał się ciekawych informacji na temat nadchodzących modeli MSI. W grę wchodzi seria Suprim oraz Corsair.

Zacznijmy od nowego nabytku w ofercie MSI, czyli rodzinie Suprim, która będzie stuprocentową nowinką na rynku. Wiemy jednak, że wydania Suprim doczeka się zarówno RTX 3090, jak i RTX 3080 oraz RTX 3070, a na dodatek będą też dostępne ich podkręcone wersje OC. Najpewniej nie będą to topowe modele.

Nie to co linia Corsair przeznaczona dla GeForce RTX 3090 i RTX 3080, która powstaje w ramach współpracy MSI z producentem Corsair. Te modele będą już chłodzone nie tylko jednym wentylatorem na laminacie, ale też chłodzeniem AIO w postaci przynajmniej prostej 120-mm chłodnicy.

Czytaj też: Acer prezentuje gamingowy monitor 4K 144 Hz

Wyżej widzicie RTX 2080, czyli poprzedniej generacji w wydaniu SEA HAWK. Nie jest to bowiem pierwszy raz, kiedy MSI współpracuje z Corsairem, który to dostarcza producentowi niereferencyjnych modeli swoje chłodzenia.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News