WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowe karty MSI Suprim X. Poznaliśmy szczegółową specyfikację

Nowe karty MSI Suprim X. Poznaliśmy szczegółową specyfikację

Dla MSI premiera GeForce RTX 3000 okazała się idealnym momentem na stworzenie swojej nowej rodziny autorskich kart w postaci MSI Suprim X. Dziś z kolei, przedpremierowo poznaliśmy ich specyfikację dla RTX 3090 i RTX 3080.

Karty MSI Suprim X w szczegółach

Suprim X jest zupełnie nową marką topowych modeli kart graficznych MSI, która powinna pokazać się nam dopiero 20 listopada. Wtedy też zapewne poznamy szczegóły na temat premiery rynkowej oraz cen i na dodatek potwierdzimy dzisiejsze informacje.

Czytaj też: Plus ma nowe smartfony 5G. Nawet LG Wing doleciał
Czytaj też: Jak działa Intel TEC na AMD Ryzen 9 5950X?
Czytaj też: Oto oficjalna wydajność RTX 3060 Ti

Z nich wynika (via Videocardz), że MSI Suprim X rzeczywiście będą topowe, bo MSI RTX 3090 Suprim X i MSI RTX 3080 Suprim X swoim zegarem boost na poziomie kolejno 1860 i 1905 MHz będą odpowiadać poziomowi wydań Gigabyte Aorus XTREME. Nie będą tym samym najszybszymi, jako że ten tytuł należy do serii ROG Strix OC ASUSa.

Czytaj też: CZ Smart to wyjątkowy nowy zegarek od Citizen
Czytaj też: EVGA wypuszcza karty graficzne chłodzone cieczą
Czytaj też: Zalman wypuszcza obudowę N4 – wygląd to jej największa zaleta

Karty MSI Suprim X będą dzierżyć zupełnie nowe rozwiązanie chłodzące TRI FROZR 2S wyposażone w trzy wentylatory TORX 4.0 i ciepłowody umieszczone blisko VRM, a także na metalowym backplate. Nic dziwnego, jako że RTX 3090 w tym wydaniu będzie cechował się TGP rzędu 420 W, a RTX 3080 TGP na poziomie 370 W.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News