WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Multiplayer w Cyberpunk 2077 – Redzi zdradzają plany na temat zawartości dodatkowej

Multiplayer w Cyberpunk 2077 jednak stanie się rzeczywistością! CD Projekt RED zmieniło plany dotyczące rozwoju gry.

Oficjalne konto CD Projekt RED w mediach społecznościowych poinformowało o nowych planach względem trybu sieciowego gry oraz zawartości dodatkowej. Wcześniej REDzi informowali, że tryb multiplayer znajduje się w fazie badań i testów. No i chyba okazało się, że pomysły studia warte są dodania do gry.

Czytaj też: Ghost Recon Breakpoint Rok 1 – Ubisoft szykuje rozszerzenia fabularne

Aktualny plan zakłada dostarczenie Cyberpunk 2077 w kwietniu, potem DLC (darmowe!) oraz zawartość dla pojedynczego gracza. Kiedy skończymy – zaprosimy Was do zabawy w trybie sieciowym.

Tryb sieciowy w Cyberpunk 2077 zatem się pojawi na pewno. Ciekawe, czy będziemy tutaj mieli identyczną sytuację, jak w przypadku Grand Theft Auto V? Najpierw wersja na aktualne konsole i prace na trybem Online, a potem premiera na nowej generacji i uruchomienie trybu sieciowego, który pompuje w Rockstara masę gotówki? CD Projekt RED ma szansę na stworzenie maszynki do zarabiania pieniędzy, gdy tylko zabawa w sieci będzie dobrze wykonana.

Przeanalizujmy jeszcze treść dotyczącą dodatków do gry. Dla pewności – oryginalna informacja:

The plan for now is to deliver Cyberpunk 2077 in April, then follow up with DLCs (free!) and single player content, and — once we’re done — invite you for some multiplayer action.

Pojawiły się już głosy radości dotyczące tego, że wszystkie dodatki do Cyberpunka 2077 będą darmowe. Gdy jednak przyjrzymy się, jak zbudowane jest zdanie, to zauważymy, że raczej będziemy mieli tutaj powtórkę z Wiedźmina 3. Darmowe będą małe DLC (obstawiam fryzury, ciuchy, jakieś pojedyncze misje). Zawartość dla jednego gracza będzie jednak płatna, ponieważ będą to już prawdopodobnie duże dodatki.

Czytaj też: Wzmianki o DLC do Control w kodzie gry

Źródło: wccftech.com