WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Mustang Shelby GT500 ot tak pojawił się na Instagramie

Momentami świat motoryzacji może nas zaskakiwać, ponieważ jeszcze przed oficjalną prezentacją możemy podziwiać wygląd, a nawet specyfikację danego modelu. Tym razem to Ford Mustang Shelby GT500 ot tak pojawił się na Instagramie.

Udostępnił go niejaki Sinister_lifestyle, którego w normalnych warunkach nie wzięlibyśmy za poważne źródło, ale GT500 nie jest wcale taką nowością. Został zapowiedziany już w styczniu 2018 roku, a ujawnione zdjęcia (lub grafiki) potwierdzają Mustanga z najnowszych amatorskich zdjęć zapewne z jakiegoś pokazu. Wygląda jednak na to, że modernizacji uległo sam wizerunek kobry, wloty powiększa, światło przeciwmgielne i dolne elementy nadwozia. Całość dopełnia jednak oficjalna fotka, ukazująca identyczną wersję kolorystyczną, a nawet spoiler. Spójrzcie sami:

https://www.instagram.com/p/BpFj6FiAjP_/?utm_source=ig_embed

Do tej pory Ford ujawnił, że Mustang Shelby GT500 będzie miał ponad 700 koni mechanicznych i będzie najpotężniejszym “legalnym” Fordem w historii. Jego oficjalna prezentacja ma się odbyć podczas imprezy North American International Auto Show w Detroit w 2019 roku. Powyższy przeciek jest więc albo fałszywy, albo pochodzi z eventu, z którego zdecydowanie nic nie powinno ujrzeć światła dziennego. Innymi słowy, nasz dzielny sinister_lifestyle może mieć niemały kłopot, a sam wpis może zostać wkrótce usunięty z Instagrama. Ten nie robi sobie z tego żadnego problemu, a nawet zachwala się swoimi “dojściami”

Czytaj też: Jak kolekcjonować Fordy, to tylko te “super”

Źródło: Popularmechanics
Zdjęcia: Ford via Popularmechanics