WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Jak kolekcjonować Fordy, to tylko te „super”

Każdy z nas ma słabość do kolekcjonowania nawet najdrobniejszych rzeczy. Nie ważne, czy to książki, gry wideo, znaczki, figurki, czy nawet antycznych wazonów. Jednak nawet te ostatnie nie prezentują się tak dobrze, jak solidna kolekcja supersamochów.

Za jednego z nich dałbym się nawet pokroić, a Angelo Paletta of Ontario z Kanady może pochwalić się posiadaniem aż ośmiu z nich! Co jednak najciekawsze, pochodzą od tego samego producenta, z którym nasz bohater jest zdecydowanie zżyty od pierwszego samochodu. Angelowi serce skradł Ford, którego supersamochody znalazły dom w jednym z kalifornijskich garaży. W nim znajduje się naprawdę spory majątek.

Mustang Cobra Jet od Forda na 50-tą rocznicę

Składają się na niego bowiem dwa najnowsze Fordy GT, replika GT40, fabrycznie nowy GT Gulf livery, dwa Shelby Cobra, Shelby GT500KR i Ford Mustang Boss 302 Laguna Seca. Wiele z nich po prostu wegetuje w idealnych warunkach, podczas gdy najnowsze egzemplarze z serii GT są używane przez Angelo na co dzień. Nic więc dziwnego, że z takim oddaniem marce, Ford zdecydował się nakręcić film, którego podrzuciłem Wam powyżej.

Autonomiczny samochód Apple zaliczył pierwszą stłuczkę

Źródło: PopularMechanics
Zdjęcia: PopularMechanics