Reklama
aplikuj.pl

Mustang za 200 złotych? Z LEGO to możliwe! Zadebiutował nowy zestaw klocków

Mustang za 200 złotych, LEGO Mustang, LEGO Technic Ford Mustang Shelby GT500

Bez problemów z długim oczekiwaniem na dostawę i bez wydawania przynajmniej 72900 dolarów u dealera. Dziś każdy z nas może sięgnąć po swojego prywatnego Mustanga w najbliższej galerii handlowej, dzięki LEGO Technic Ford Mustang Shelby GT500.

Zestaw Lego Technic Ford Mustang Shelby GT500 zadebiutował, co oferuje w swojej przystępnej cenie?

Nie jest to wprawdzie pierwszy raz, kiedy Mustang doczekał się swojego klockowego wydania, ale z racji charakteru projektu, na ten zestaw znajdzie się zdecydowanie wielu chętnych. Ten kosztujący 49,90 dolarów, czyli jakieś 200 złotych, zestaw klocków po złożeniu jego 544 elementów zaczyna przyjmować postać wierniej (jak na klockowe realia w tej cenie) kopii Mustanga Shelby GT500.

Czytaj też: InPost zawiązuje strategiczne partnerstwo z OLX. Użytkownicy dostaną dostęp do 16000 Paczkomatów

Mierzy 27 cm długości i 12 cm szerokości, a LEGO reklamuje go, jako zestaw dla dzieci w wieku 9 lat lub starszych, który finalnie zapewni im świetną zabawkę. Aspekt zabawowy jest tutaj zresztą zdecydowanie zorientowany na najmłodszych, bo z racji przynależności do LEGO Technic, zestaw posiada mechaniczne elementy, które w tym przypadku przyjmują parę „silników” typu „pociągnij w tym i puść”. Aplikacja na telefony Lego Technic AR dodatkowo pozwala zwiększyć przyjemność z wyścigów.