WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Myślimy już o serii S11, a Samsung zapowiada nowości do Galaxy S10

Samsung powraca do odświeżania funkcji z Note 10 do Galaxy S10 i tak jak wprowadził przed miesiącami nowości do swoich S10, tak teraz zapowiada kolejne.

My tutaj rozprawiamy o Galaxy S10, a już teraz wiemy co nieco na temat ich następców, czyli modeli Galaxy S11. W skrócie? Większa bateria, lepszy wyświetlacz, 5 modeli i nawet 108 Mpx aparat. O tym mówią najnowsze przecieki, które jednak nie pojawiały się wcześniej w kwestii tych najbliższych planów Samsunga z S10.

Południowokoreańska firma ogłosiła wczoraj nową aktualizację dla Galaxy S10e, S10, S10 + i S10 5G, która wprowadza więcej ciekawych funkcji z Galaxy Note 10. Wśród nich nie zabrakło całkowicie nowych, inteligentnych funkcji multimedialnych i Wi-Fi, które usprawniają połączenia. Przykładowo Galeria umożliwia teraz użytkownikom szybkie znajdowanie swoich ulubionych zdjęć poprzez udoskonalenie wyszukiwania za pomocą słów kluczowych. Aktualizacja znacznie ułatwia odkrywanie nowych utworów, filmów lub programów telewizyjnych.

nowości Galaxy S10, nowe funkcje Galaxy S10, Samsung S10,

W panelu szybkiego wyboru pojawiły się nowe multimedia i funkcje, które ułatwiają kontrolę multimediów. Co więcej, dzięki zaktualizowanemu Samsungowi DeX, materiał nagrane telefonami Galaxy S10 można teraz przekształcić w dynamiczne filmy wideo łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej – wystarczy podłączyć urządzenie do komputera PC lub Mac.

Według Samsunga data premiery aktualizacji może się różnić w zależności od kraju i operatora.

ŹRÓDŁO: PhoneArena