WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Samsung Galaxy S11 – większa bateria, lepszy wyświetlacz, 5 modeli i nawet 108 Mpx aparat

Tak jak po zimie przychodzi wiosna, tak możemy być pewni, że po serii Galaxy S10 Samsung przygotuje nam już za kilka miesięcy rodzinę Galaxy S11.

Jednak na szczegóły o tych smartfonach wcale nie musimy czekać aż tak długo… o ile dajemy wiarę często potwierdzającym się plotkom i przeciekom. Wczesne informacje o tej serii wskazują już, że w jej ramach powstanie co najmniej pięć modeli. Według @evleaks, ta seria będzie miała modele z wyświetlaczem 6,2 lub 6,4 cala, 6,7 cala i 6,9 cala. Modele 6,2 lub 6,4 cala i 6,7 cala będą dostępne w wersjach 4G i 5G, a 6,9-calowa wersja będzie oferowana tylko ze wsparciem dla 5G.

Ponadto @evleaks ujawniło, że wszystkie pięć modeli będzie wyposażonych w wyświetlacz z zakrzywionymi krawędziami. Jeśli chodzi o przedni aparat, ta seria powinna nadal używać krytykowanej niedawno „dziury”, ponieważ technologia aparatów pod wyświetlaczem nie została dobrze rozwinięta. Seria Samsung Galaxy S11 będzie pierwszą z układami Qualcomm Snapdragon 865, która trafi do masowej produkcji.

Samsung Galaxy S11, plotki Samsung Galaxy S11, przecieki Galaxy S11, szczegóły Galaxy S11

Całość informacyjnych przecieków dopełniają pogłoski na temat 108 Mpx aparatu i wcześniejsze doniesienia o lepszym wyświetlaczu i nawet 30% bardziej pojemnej baterii. Dla przypomnienia – obecnie w ofercie producentów znajdziemy 64 Mpx rozwiązania.

ŹRÓDŁO: Gizchina