Reklama
aplikuj.pl

Nowa mysz MSI umożliwi Ci zabawę z ciężarkami

Mysz MSI Clutch GM20 Elite

Gamingowe myszki już dawno odeszły od tradycyjnej konstrukcji z sensorem, ślizgaczami i zwyczajnym zestawem przycisków. Clutch GM20 Elite od MSI poszedł jednak w inną stronę.

Co oferuje Clutch GM20 Elite?

Zapowiedziana właśnie przez MSI myszka Clutch GM20 Elite jest przedstawicielem średniego segmentu modeli, co potwierdza obecność optycznego sensora PixArt 3309. Ten może i jest świetny, ale zdecydowanie nietopowy, a w tym wydaniu pracuje na pięciu poziomach czułości od 400 do 6400 DPI.

Czytaj też: Nowy monitor Optix MAG274QRF od MSI
Czytaj też: MSI MPG Artymis 353CQR pierwszym tak bardzo zakrzywionym monitorem do gier
Czytaj też: Ryzen 5000 na płytach MSI X470 i B450? Producent odpowiada

Clutch GM20 Elite to przewodowa mysz z sześcioma przyciskami, która bez przewodu USB waży całe 98 gramów. Wystarczy jednak pobawić się systemem odważników, żeby dodać do niej dodatkowe 11 gramów.

Czytaj też: Logitech MX Anywhere 3, czyli jak wynaleźć myszkę na nowo
Czytaj też: Świetna specyfikacja i unikalny wygląd, czyli MSI GE66 Raider DragonShield
Czytaj też: Onyx Boox Max Lumi. Tablet E-Ink dla wymagających czytelników

Obecność przełączników OMRON o wytrzymałości ponad 20 milionów kliknięć dobrze świadczy o tym modelu, który ewidentnie został pomyślany z myślą o praworęcznych graczach i otrzymał gumowe wyłożenie na panelach bocznych.

Po stronie podświetlenia RGB w grę wchodzi oświetlenie rolki, logo na grzbiecie i podstawy. Clutch GM20 Elite kupicie już w Polsce za 169 zł.