Reklama
aplikuj.pl

Onyx Boox Max Lumi. Tablet E-Ink dla wymagających czytelników

tablet eink, onyx

Onyx Boox Max Lumi to naprawdę duży tablet do czytania. Ale z jego rozmiarem idą też robiące wrażenie możliwości.

Onyx Boox Max Lumi to nowy model tableta E-ink. Dwie rzeczy, które go wyróżniają? Podświetlenie z regulacją barwy oraz ekran 13,3-calowy.

Czytaj też: Kibus sam zaserwuje Twojemu psu ciepły posiłek
Czytaj też: Nowe karty SD od Samsunga – idealne dla twórców i fotografów
Czytaj też: Szukacie słuchawek do łóżka? NightBuds mają się tam sprawdzić idealnie

Dla kogo taki tablet E-ink?

Onyx Boox Max Lumi został stworzony głównie z myślą o profesjonalnych zastosowaniach. 13,3-calowy ekran nie sprawdzi się u przeciętnego e-czytelnika. To urządzenie dla naprawdę wymagających. Na pokładzie znajduje się ośmiordzeniowy procesor działający na Android 10. System tabletu pozwala na pobranie dodatkowych aplikacji.

Czytaj też: Oficjalny teaser czegoś specjalnego od OnePlus
Czytaj też: AirPods Studio nieujawnione przez problemy z produkcją. Apple opóźnia zapowiedź
Czytaj też: Idealny piecyk do pizzy Firepod w nowym wydaniu

Tablet wielki i regulowany

Nowością jest podświetlany 13,3-calowy ekran z regulacją barwy. Innymi słowy, Max Lumi pozwala na dostosowanie temperatury podświetlenia do własnych preferencji (od bieli po bursztyn). Nie jest to nowe rozwiązanie, jednak po raz pierwszy zastosowane na tak dużym ekranie E-Ink. Pracując na innych urządzeniach tej wielkości imitujących papier, będziemy zmuszeni do włączenia zewnętrznego oświetlenia, które nie zawsze jest w stanie podświetlić ekran tak, aby zapewnić komfortową pracę.

Onyx Boox Max Lumi łatwo zmienimy w dodatkowy monitor lub laptopa (po podłączeniu dedykowanej klawiatury), dzięki HDMI i USB-C z OTG.

Funkcji – sporo. Cena – też

Tablet wyposażono w nietłukący się ekran E-Ink Mobius Carta, dzięki czemu bez obaw zabierzemy go w podróż. Długim wycieczkom sprzyja także bateria 4300 mAh oraz Quick-charge 4.0, pozwalające na naładowanie tabletu do ⅔ mocy w zaledwie 2 godziny.

Max Lumi to także elektroniczny notatnik z matowym ekranem, który zastąpi sterty papieru i pozwoli odpocząć oczom od ekranów LCD. Posiada rysik WACOM, który umożliwia precyzyjne notowanie zarówno bezpośrednio po dokumentach, jak i w dedykowanych aplikacjach do notowania. Transfer plików również nie stanowi problemu.

Sugerowana cena Onyx Boox Max Lumi to 4099 złotych.