Reklama
aplikuj.pl

Rewolucja Gamingowych myszek? Oto Razer Viper 8 kHz

mysz Razer Viper 8 kHz, technologia HyperPooling, Razer Viper 8 kHz, nowa Razer Viper

Jeden z najbardziej znanych producentów peryferii gamingowych ma coś wielkiego do pokazania. To znana mysz Razer Viper 8 kHz, ale z dodatkiem HyperPooling.

Mysz Razer Viper 8 kHz

Chociaż model Viper jest już z nami od dawna, to Razer Viper 8 kHz przewyższa swój oryginał i wszystkie myszki na rynku, zapewniając nie tradycyjne 1000, a całe 8000 Hz odświeżania. To (wedle producenta) otwiera nową erę responsywności, szybkości i pewności, jako że ośmiokrotnie zwiększa prędkość, z jaką dane są przesyłane do komputera.

Czytaj też: Najlepszy prezent od T-Mobile powraca. Komu darmowe gigabajty?
Czytaj też: Jak wypada iPhone 12 mini w DxOMark?
Czytaj też: MSI Afterburner umożliwi podkręcanie Radeonów RX 6000

Technologia Razer HyperPolling wykorzystuje szybki mikrokontroler USB, aby przewyższyć standard 1000 Hz i podbić go ośmiokrotnie z Razer Viper 8 kHz. To skutecznie zmniejsza opóźnienie wejściowe z 1 ms do zaledwie 1/8 milisekundy, co zapewnia nie tylko najniższe opóźnienie kliknięcia, ale także ogranicza odchylenie od kliknięcia do kliknięcia do absolutnego minimum.

Czytaj też: Nowa obudowa Chieftec typu Cube zachwyca funkcjami
Czytaj też: Bloki wodne Thermaltake Pacific V już dostępne
Czytaj też:
Karty graficzne będą jeszcze droższe. Co tym razem zawiniło?

Viper 8KHz jest ponadto pierwszą modelem myszy Razera wyposażonym w technologię Razer HyperPolling, która łączy 3 kluczowe innowacje w jednym urządzeniu, tworząc najszybszą na świecie mysz do gier. Mowa o optycznych przełącznikach drugiej generacji i sensorze optycznym Razer Focus+.

Wszystko to zamknięte w 71-gramowej obudowie o wymiarach 126 x 5 x 57,6 mm i w trybie przewodowym. Myszka jest już dostępna na rynku w cenie 89 euro, czyli ponad 400 zł.