Reklama
aplikuj.pl

Nadchodzą długo wyczekiwane zmiany w Google Pay

zmiany w Google pay, Google, Google Pay

Google solidnie wzięło się za usprawnienie i odświeżenie swojej aplikacji do płatności. Zmiany w Google Pay obejmują na razie użytkowników z USA, ale przynajmniej są dostępne na Androidzie, a także na iOS.

Na takie zmiany w Google Pay czekało wiele osób

Google postanowiło wprowadzić szereg zmian w swojej aplikacji Google Pay. Od teraz płatności będą wyglądały zupełnie inaczej, na szczęście na plus. Firma chce postawić na prostotę i zwiększyć wygodę korzystania z systemu. Dzięki odświeżeniu od razu znajdziemy listę osób czy instytucji, z których korzystamy w Pay najczęściej, co ogranicza zbędne szukanie w aplikacji. Takie usprawnienie pozwoli nam o wiele szybciej dokonywać przelewów lub sprawdzać historię dokonywanych transakcji. W Google Pay pojawi się również możliwość sprawdzenia promocji, które oferuje dana firma lub instytucja.

Czytaj też: Najgorsze hasła 2020 roku – nimi nie zabezpieczycie niczego
Czytaj też: Opera dodaje funkcję odtwarzacza – jest tam Spotify i Apple Music
Czytaj też:Na Allegro kupimy usługi medyczne. O co chodzi?

Amerykańscy użytkownicy otrzymali również możliwość zamawiania jedzenia bezpośrednio z poziomu aplikacji, jednak nie wiadomo, czy taka funkcja pojawi się także w innych krajach. Ale opcja podzielonych rachunków z pewnością już tak. Podobnie jak analiza i kontrola wydatków podjętych do aplikacji kont bankowych. W Google Pay będziemy mogli też w wygodny sposób sprawdzić ile za co zapłaciliśmy dzięki opcji przeszukiwania transakcji.

Zmian jest sporo, ale z pewnością przypadną one do gustu wszystkim miłośnikom Google Pay. Google nie zdradza jednak kiedy nowe Google Pay pojawi się w naszym kraju, musimy więc uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać aktualizacji.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News