WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nadchodzi apokalipsa rodem z czasów Świeżaków. Figurki z Fortnite już dostępne w Biedronkach

Zarząd Biedronki aż tak próbuje być na czasie, że przechodzi samego siebie… z kilkumiesięcznym opóźnieniem, ale jednak. Teraz Biedronka może nie tylko pochwalić się graczami regularnie odwiedzającymi placówki w poszukiwaniu gier, ale też oszalałymi fanami Fortnite, którzy będą chcieli zgarnąć kilka figurek.

Figurki z Fortnie wjechały, a przynajmniej miały wjechać dziś na półki sklepów Biedronka, choć zapewne w wielu z nich w ogóle się nie pojawią, jak to bywa często z szumnie zapowiadanymi grami. Sama cena figurek zwiastuje, że są odlane z tworzywa sztucznego i niedokładnie pomalowane, ale czy fani tej gry zwracają w ogóle uwagę na jakość czegokolwiek?

Tak więc, za jedyne 14,99 każdy może przytulić swoją własną figurkę, przypominającą jedną z postaci (a raczej skina postaci) z Fortnite. Podobno jest nawet 41 różnych wzorów, ale jeśli naprawdę „chcecie złapać je wszystkie”, to mam dla Was małe pocieszenie. Wystarczy, że zamiast jednej figurki, weźmiecie dwie kolejne, a cena każdej z nich spadnie z 14,99 zł do 9,99 zł.

Mówcie sobie co chcecie, ale taka promocja sprawia, że sam zastanawiam się nad zakupem małego zestawu. Chyba nadadzą się na prezent tych największych przeciwników Fortnite, co nie?

Czytaj też: Nawet książę Harry nie przepada za Fortnite

Źródło: Fortnite Polska