Nadchodzi Spotifi HiFi – nowy plan to dopiero początek zmian

spotify

Najpopularniejszy muzyczny serwis streamingowy w końcu zadba o użytkowników oczekującej wyższej jakości dźwięku. W serwisie pojawi się Spotifi HiFi – nowy abonament.

Spotify HiFi, czyli opcja dla miłośników muzyki w lepszej jakości

Choć Spotify jest bezsprzecznie najpopularniejszym serwisem streamingującym muzykę, to w jednym miejscu wyraźnie traci użytkowników na rzecz Tidala. Chodzi o opcję HiFi, która oferuje muzykę w jakości CD i w bezstratnym formacie. Na szczęście Spotify już naprawia ten błąd i wkrótce zaoferuje nam nowy abonament – Spotifi HiFi. Wybierając go dostaniemy dostęp do podstawowych funkcjonalności, ale przede wszystkim – do lepszej jakości muzyki. Ceny jeszcze nie znamy, ale z pewnością będzie trzeba zapłacić więcej niż obecne 19,99 zł w jednoosobowej subskrypcji.

Czytaj też: Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo wchodzi na polski rynek
Czytaj też: Nadchodzi Office 2021 – jednorazowy zakup bez subskrypcji
Czytaj też: Do eDO App trafia kolejna przydatna funkcjonalność

HiFi to tylko jedna ze zmian, która czeka użytkowników serwisu

Spotify w 2021 roku ma zamiar znacznie rozszerzyć swoją działalność na kolejne rynki oferując jednocześnie nowe wersje językowe swojego serwisu, tak, by każdy mógł korzystać z niego wygodnie i łatwo.

Dodatkowo sekcja podcastów zostanie znacząco ulepszona i rozwinięta. Będziemy mogli wyszukiwać je po tematyce, a do biblioteki trafi sporo programów, takich jak projekty DC Comics czy program  Barracka Obamy i Bruce’a Springsteena. Pojawią się również podcasty wideo, a playlisty Daily Mix będą lepiej spersonalizowane.