Reklama
aplikuj.pl

Vanguard słabo się sprzedaje, więc nadciąga Call of Duty Modern Warfare 2

call of duty

Oficjalnie Call of Duty Modern Warfare 2 nie jest jeszcze zapowiedziane, ale informatorzy są zgodni, że to ta odsłona zadebiutuje w tym roku. Tytuł musi poprawić status marki po Vanguard.

Call of Duty Vanguard nie takie złe?

Sprzedaż Call of Duty Vanguard ma wskazywać na to, że tytuł nie do końca się udał i gracze oczekują lepszego dopracowania produkcji oraz większej liczby innowacji. Po przyspieszonej premierze Black Ops Cold War i ratowanej do ostatniej chwili premiery Vanguard, marka jest w swoim słabszym okresie, a przecież dopiero co była na topie dzięki Call of Duty Modern Wafware oraz Call of Duty Warzone.

Czytaj też: Dying Light 2 na konsolach? Klasa!

Osobiście polubiłem kampanię fabularną z Vanguard i nawet chciałbym zobaczyć dalszy ciąg wydarzeń przedstawionych w tamtej historii. Po słabej sprzedaży tytułu jednak raczej nie mam na co liczyć.

Powoli pojawiają się informacje dotyczące następnego Call of Duty, którym ma być Call of Duty Modern Warfare 2. Produkcja będzie kontynuacją hitu z 2019 roku i ma zadebiutować w październiku. Informatorzy donoszą, że sprzedaż Vanguard rozczarowuje, więc wieści o nowym Call of Duty zaczną się już pojawiać w trakcie nadchodzącego lata. Po premierze Modern Warfare 2 możemy się także spodziewać dużej aktualizacji Warzone.

Co się dzieję w Call of Duty Vanguard?

Informacje o nadchodzącym, nowym Call of Duty oczywiście nie oznaczają, że Vanguard zostaje już porzucone. Do gry wkrótce trafi nowa operatorka – Isabella Rosario Dulnuan Reyes.

Isabella jako młoda dziewczyna była szkolona w sztukach walki przez ojca. Po jego śmierci nadal doskonaliła swoje umiejętności na tych, którzy zmusili ją do dołączenia do lokalnego ruchu oporu. Po wojnie dołączyła do Trójzębu u boku Francisa i Lewisa, aby odkryć tajemnice Caldery, pełniąc rolę specjalistki od walki na bliskim dystansie i łącząc ją z niezwykłą biegłością w posługiwaniu się nową bronią w arsenale Vanguard.

Czytaj też: Cheaty do Battlefield 2042 nie działają, bo gra jest tak zła

Isabellę odblokujecie, kupując jej pakiet Dzika Róża, który zawiera również 2 schematy legendarnych broni. Ci, którzy odblokują wszystkich członków Tridentu – Francisa, Lewisa i Isabellę – i rozwiną ich do maksymalnego poziomu, mogą odblokować specjalny złoty strój dla tych operatorów, a także platynowy, jeśli mają co najmniej 3 inne grupy uderzeniowe rozwinięte do poziomu 20.