Reklama
aplikuj.pl

Altered Carbon powraca z drugim sezonem. Kiedy premiera?

Altered Carbon powraca z drugim sezonem

W sieci pojawiła się zapowiedź 2.sezonu Altered Carbon, serial już niedługo powróci z nowymi odcinkami. Kiedy premiera? Kogo zobaczymy w obsadzie?

O Altered Carbon zdążyliśmy trochę zapomnieć. Po premierze pierwszego sezonu dość szybko dostaliśmy informację o kontynuacji, jednak później sprawa trochę przycichła. Na szczęście oznaczało to tylko intensywne prace na planie i w końcu możemy poznać datę premiery 2.sezonu Altered Carbon.

Ta informacja, wraz z krótką zapowiedzią, pojawiła się zarówno na Instagramie serialu jak i na Twitterze. Serial powróci 27 lutego.

W drugim sezonie poznamy nowe wcielenie głównego bohatera. Tym razem Joela Kinnamana zastąpi Anthony Mackie, znany z roli Falcona w filmach MCU. Idealnie wpisuje się to w prezentowany na ekranie świat, w którym ciało, to tylko powłoka. Jeśli masz pieniądze, możesz ją zmieniać do woli. Podobnie jak w poprzednim sezonie, nadal Altered Carbon będzie poruszał kwestie nieśmiertelności, tożsamości i ludzkiej duszy.

Prócz Mackiego, w serialu wystąpią: Dina Shihabi, Simone Missick, Torben Liebrecht, James Saito, Renée Elise Goldsberry i Chris Conner.