Reklama

Nagranie BMW X8. To może być największe i najdroższe BMW

Nagranie BMW X8

BMW X8, to ten model, o którym wszyscy słyszeli, ale który nie istnieje. Przynajmniej oficjalnie. Tym razem świeże nagranie tego wielkiego SUVa zostało zrobione podczas testów na drogach publicznych w Niemczech.

Obejrzyjcie nagranie BMW X8

To krótkie nagranie, które możecie obejrzeć tutaj, jeśli poniżej macie problem z jego odtworzeniem, sprowadza się do krótkiego klipu z udziałem BMW X8. Widzimy na nim jego nadwozie, a sądząc po tablicach rejestracyjnych, dostrzegamy w nim dotychczas niewidziany prototyp, choć z identyczną ilością kamuflażu, jak w przypadku tych pozostałych.

Czytaj też: Prawdopodobny wygląd nowego BMW M2 na nieoficjalnych renderach

Cały samochód jest pokryty folią maskującą, a z przodu znajdują się fałszywe panele, które zasłaniają cały widok na deskę rozdzielczą i doskonale ukrywają obecnie prowizoryczne reflektory, które w wersji finalnej zyskają ekstrawagancki układ. Naklejka „Hybrid Test Vehicle” jasno wskazuje na jego elektryczny charakter, który może zostać połączony z 4,4-litrowym silnikiem V8 BMW, zapewniając ponad 750 koni mechanicznych mocy.

Czytaj też: Poznaliśmy moc elektrycznego BMW iX M60

Oczywiście nie znamy oficjalnej daty premiery pierwszego BMW X8, bo BMW nawet nie ujawniło jego istnienia, ale stawiamy na debiut pod koniec 2021 roku.