Nagranie BMW X8. To może być największe i najdroższe BMW

Nagranie BMW X8

BMW X8, to ten model, o którym wszyscy słyszeli, ale który nie istnieje. Przynajmniej oficjalnie. Tym razem świeże nagranie tego wielkiego SUVa zostało zrobione podczas testów na drogach publicznych w Niemczech.

Obejrzyjcie nagranie BMW X8

To krótkie nagranie, które możecie obejrzeć tutaj, jeśli poniżej macie problem z jego odtworzeniem, sprowadza się do krótkiego klipu z udziałem BMW X8. Widzimy na nim jego nadwozie, a sądząc po tablicach rejestracyjnych, dostrzegamy w nim dotychczas niewidziany prototyp, choć z identyczną ilością kamuflażu, jak w przypadku tych pozostałych.

Czytaj też: Prawdopodobny wygląd nowego BMW M2 na nieoficjalnych renderach

Cały samochód jest pokryty folią maskującą, a z przodu znajdują się fałszywe panele, które zasłaniają cały widok na deskę rozdzielczą i doskonale ukrywają obecnie prowizoryczne reflektory, które w wersji finalnej zyskają ekstrawagancki układ. Naklejka „Hybrid Test Vehicle” jasno wskazuje na jego elektryczny charakter, który może zostać połączony z 4,4-litrowym silnikiem V8 BMW, zapewniając ponad 750 koni mechanicznych mocy.

Czytaj też: Poznaliśmy moc elektrycznego BMW iX M60

Oczywiście nie znamy oficjalnej daty premiery pierwszego BMW X8, bo BMW nawet nie ujawniło jego istnienia, ale stawiamy na debiut pod koniec 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News