Reklama
aplikuj.pl

Rzućcie okiem na nagranie Mercedes-Benz EQS 2022 podczas testów

nagranie Mercedes-Benz EQS 2022

To najpewniej najlepsze materiały, ujawniające nam nadchodzącą „elektryczną Klasę S” w rzeczywistych warunkach. Co pokazuje nagranie Mercedes-Benz EQS 2022 z mniejszą ilością kamuflażu?

Nagranie Mercedes-Benz EQS 2022. Kamuflażu mniej, niż zwykle

Nagranie z kanału walkoARTvideos przedstawia jeden z wielu prototypów EQS na drogach publicznych w białym nadwoziu. To zapewnia modelowi dodatkową dozę dostojności, bo bez wątpienia będzie to bardzo elegancki model, co poniekąd zapewnia mu dbałość o aerodynamikę, która ma wynieść 20 Cd. Tym samym EQS będzie najbardziej aerodynamicznym samochodem marki.

Czytaj też: Zwiastun elektrycznego Mercedes eCitan 2022

Ten model będzie produkcyjną wersją koncepcji Vision EQS, ale niestety na temat tego modelu nie wiemy specjalnie dużo, ale Mercedes potwierdził, że możemy oczekiwać ponad 700 km zasięgu. Pomimo tego, że nie jest to pierwszy elektryczny model EQ mark, flagowy EQS będzie pierwszym modelem opartym na modułowej architekturze firmy dla luksusowych pojazdów elektrycznych.

Czytaj też: Spójrzcie na futurystyczne wnętrze Mercedesa EQS 2022 na oficjalnych zdjęciach

Nie bez powodu te prototypy tracą kamuflaż, bo w rzeczywistości premiera jest już ponoć blisko. Z tego co wiemy z pogłosek, Mercedes EQS 2022 zadebiutuje już w kwietniu tego roku i kiedy trafi do sprzedaży w sierpniu