WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [16.03.2020]

Podrzucamy wam kilka ważnych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali? Prace Fantastyczne zwierzęta 3 przegrywają z koronawirusem, mutant Hulk i wiele innych newsów z 16 marca przeczytacie poniżej.

Olga Kurylenko zarażona koronawirusem

Olga Kurylenko znana jest z takich filmów jak Quantum of Solance i Oblivion. Dziś ogłosiła na swoim Instagramie, że poddała się testom na koronawirusa, a wynik okazał się pozytywny. Podała, że głównymi objawami są gorączka i ogólne zmęczenie. Tak jak inni chorzy zaleca dbanie o siebie i poważne podchodzenie do sprawy.

CZYTAJ TEŻ: West Side Story – zobacz zdjęcia z nowego filmu Spielberga

Kapitan Marvel i Wonder Woman na wspólnym fanarcie

Jeden z fanów stworzył pracę, na której obok siebie stoi Kapitan Marvel i Wonder Woman. Superbohaterki stoją ramię w ramię i trzeba przyznać, że fanart wygląda naprawdę super. Pracę pokazała na swoim Twitterze Brie Larson.

https://twitter.com/brielarson/status/1239263891789451270

Hulk mutantem? Przynajmniej według Scarlett Johansson

W niedawnym wywiadzie dla Entertainment Weekly Scarlett Johansson odniosła się do słynnej sceny z pierwszych Avengersów, w której Mściciele stoją w kręgu. Przez pomyłkę lub celowo, ale aktorka w swojej wypowiedzi określiła Hulka mutantem. Bardzo szybko odbiło się to echem wśród fanów.

Nikt z nas nie wiedział wtedy, czy to wypali. To był szalony pomysł, Nordycki bóg, Tony Stark, playboy-miliarder, no i mutant-naukowiec, który ma problemy z kontrolowaniem gniewu. Na papierze wyglądało to tak, że albo ludzie kupią ten film w całości, albo będzie to ogromna porażka.

Oczywiście określenie Hulka mutantem było prawdopodobnie niefortunnym doborem słów, ale nie przeszkadza to fanom snuć teorii o połączeniu bohatera z Z-Menami.

Helstrom – zakończyły się zdjęcia do serialu

W czasie, kiedy prace na planach seriali są zawieszane miłą odmianą jest informacja o planowym zakończeniu zdjęć. Marvel ogłosił, że udało im się skończyć kręcić 1. sezon Helstorm. Bohaterami jest rodzeństwo Daimon i Ana Helstromowie. W komiksach byli dziećmi tajemniczego, seryjnego mordercy, który powrócił do żywych po swojej śmierci.

https://twitter.com/QuidVacuo_/status/1239140131312930817

4. sezon Fargo – premiera odwołana

Stacja FX zdecydowała się odwołać kwietniową premierę 4. sezonu Fargo. Powodem są niedokończone prace nad odcinkami, które trzeba było przerwać z powodu koronawirusa. Nie wiadomo kiedy będziemy mogli obejrzeć kontynuację, bo ekipa będzie mogła powrócić na plan dopiero, gdy sytuacja się unormuje.

CZYTAJ TEŻ: Gwiazda Gry o Tron, Kristofer Hivju zarażony koronawirusem

6. sezonu Peaky Blinders – prace na planie zawieszone

Peaky Blinders to kolejny serial, który ucierpiał z powodu koronawirusa. Rzeczniczka BBC poinformowała, że w świetle rozszerzającej się pandemii COVID-19 podjęto decyzję o zawieszeniu prac na planie 6. sezonu. Nie wiadomo, kiedy ekipa będzie mogła wrócić do pracy.

W głównych rolach w nowym sezonie powrócą: Cillian Murphy, Sam Claflin, Anya Taylor-Joy, Helen McCrory, Paul Anderson, Sophie Rundle, Brian Gleeson, Neil Maskell, Kate Dickie, Cosmo Jarvis i Emmett J. Scanlan.

Fantastyczne zwierzęta 3 – prace nad filmem wstrzymane

Warner Bros., pomimo wcześniejszych zapewnień, podjął decyzję o wstrzymaniu prac na planie kolejnej części Fantastycznych zwierząt. Ekipa miała wejść na plan dzisiaj, jednak decyzją studia zdjęcia zostały zawieszone na czas nieokreślony. Premierę zapowiedziano na 12 listopada 2021 roku i na razie wydaje się, że przerwa w pracach nie będzie miała większego wpływu na kinowy debiut.