Reklama

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [26.02.2020]

Podrzucamy wam kilka ważnych informacji, które dziś mogły wam umknąć.Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali? Zwiastun Saint Maud, Simpsonowie parodiujący Endgame i wiele innych newsów z 26 lutego przeczytacie poniżej.

Plakat Simpsonów parodiujący Avangers

Simpsonowie bardzo często parodiują różne popkulturowe motywy. Tym razem nadeszła pora na Avengers: Infinity War, do którego będzie nawiązywać najnowszy odcinek. Usłyszymy w nich braci Russo, którzy użyczą głosu swoim odpowiednikom, a także Kevine Feige, którego postać nosi nazwę Chinnos i jest parodią Thanosa. Odcinek nazywa się Bart the Bad Guy. Przeczytajcie opis odcinka:

Na skutek serii nieporozumień Bartowi udaje się zobaczyć przedpremierową wersję sequela ekstremalnie popularnego filmu superbohaterskiego „Vindicator”. Bohater szybko odkrywa, że swoją nowo nabytą spoilerową wiedzę może wykorzystać jako materiał do szantażu. Gdy głowy studia stojącego za filmem dowiadują się o planie Barta, nie zamierzają zwlekać w podjęciu prób uciszenia bohatera. 

A oto plakat parodiujący Infinity War

10. sezon American Horror Story – Macaulay Culkin w obsadzie

Ryan Murphy, twórca American Horror Story poinformował, że do obsady 10 sezonu dołączył Macaulay Culkin, najbardziej znany z roli Kevina samego w domu. Na razie nic nie wiadomo o tym, w kogo aktor się wcieli, ani jaka będzie fabuła nowego sezonu. Wiemy, że w nowych odcinkach powrócą: Sarah Paulson, Evan Peters, Kathy Bates,  Billie Lourd,  Finn Wittrock,  Lily Rabe,  Adina Porter, Leslie Grossman i Angelica Ross.

10. sezon American Horror Story ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Creed 3 – scenarzysta zatrudniony

MGM zatrudniło scenarzystę Zacha Baylina, który zajmie się skryptem do trzeciej części filmu Creed. ma on nadal skupiać się na historii Adonisa Creeda, ale szczegóły fabuły pozostają nieznane. Studio nie znalazło jeszcze reżysera, a jakiekolwiek prace będą mogły ruszyć dopiero, gdy Michael B. Jordan znajdzie czas w swoim napiętym grafiku.

Harley Quinn: Ptaki Nocy zmienią tytuł dla Japończyków

Najnowszy film Warner Bros. i DC radzi sobie w box-office niezbyt dobrze. Szukając powodu zmieniono nazwę z Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) na Harley Quinn: Ptaki Nocy. Druga nazwa jest zdecydowanie bardziej przejrzysta i od razu mówi z kim mamy do czynienia. Obecnie film zarobił 173 mln dolarów i czeka na swoją premierę w Japonii. Z tej okazji ponownie zmieniono tytuł, który w kraju Kwitnącej Wiśni brzmi Harley Quinn’s Great Awakening: Birds of Prey. Czy wpłynie to na powiększenie zysków? Raczej wątpliwe.

Superman: Red Son – zobacz radzieckiego Batmana

Superman: Red Son to adaptacja komiksu o tym samym tytule autorstwa Marka Millara, Dave’a Johnsona i Killiana Plunketta. Przedstawia zupełnie inne Uniwersum DC. Historia umieszcza katastrofę Kal-Ela w Rosji w latach 30. a nie w Kansas. To pozwala Supermanowi stać się największym superbohaterem Związku Radzieckiego.

Za reżyserię odpowiada Sam Liu. W filmie Superman: Red Son głosów użyczyli: Jason Isaacs jako Kal-El, Amy Acker jako Lois Lane, Diedrich Bader jako Lex Luthor, Phil Morris jako James Olsen, Phil LaMarr jako John Stewart, Vanessa Marshall jako Wonder Woman, Sasha Roiz jako Hal Jordan, Roger Craig Smith jako Batman, Paul Williams jako Brainiac i William Salyers jako Józef Stalin.

No Time To Die będzie najdłuższym filmem o Bondzie w historii

Ogłoszono dziś ile czasu będzie trwał najnowszy film o Jamesie Bondzie – Nie czas umierać. Seans potrwa dwie godziny i 43 minuty, co oznacza, że Bond 25 będzie tylko 18 minut krótszy od Avengers: Endgame. Będzie to jednocześnie najdłuższy film o Agencie 007 w historii. Miejmy nadzieję No Time To Die będzie na tyle ciekawym i wypełnionym akcją filmem, że czas spędzony w kinie nie będzie się nam dłużył. W przypadku Endgame taki format się sprawdził, ale już Skywalker. Odrodzenie niezbyt dobrze na tym wyszedł.

Jak będzie z 25 Bondem przekonamy się już 3 kwietnia.

Zwiastun Saint Maud – nowy horror od A24

A24 wydało nowy zwiastun horroru Saint Maud opowiadającym o młode pielęgniarce Maud (Morfydd Clark) pracującej w hospicjum. Głęboko wierząca kobieta pewnego dnia zaczyna opiekować się chorą tancerką Amandą i postrzega to jako okazję, by uratować jej duszę. Maud robi to jednak w sposób niepokojący i niebezpieczny, a granica między rzeczywistością a boską interwencją zaczyna się zacierać.

Saint Maud będzie miało swoją premierę 3 kwietnia, jednak nie wiadomo, kiedy pojawi się w naszym kraju.

Zwiastun miniserialu Własnymi rękoma: Historia Madam C.J Walker

Netflix zaprezentował dzisiaj zwiastun miniserialu Własnymi rękoma: Historia Madam C.J Walker opowiadającym o kobiecie, która zarobiła miliony budując imperium kosmetyczne. Po drodze musiała z pokonać wiele przeciwności, w tym uprzedzenia rasowe. Produkcja będzie miała cztery odcinki, a w roli głównej zobaczymy Octavię Spencer. Historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach.

Premiera – 20 marca.

Zwiastun interaktywnego odcinka Carmen Sandiego

10 marca na Netflixie pojawi się interaktywny odcinek specjalny Carmen Sandiego: Kraść albo nie kraść. Widzowie będą uczestniczyli i wpływali na losy bohaterów. Ich głównym zadaniem będzie pomoc Carmen w uratowaniu Zacka i Ivy z rąk V.I.L.E. Odcinek ma trwać 45 minut.

Rumble – zwiastun animacji od Paramount

Paramount zaprezentowało dzisiaj zwiastun swojej najnowszej animacji Rumble. Akcja będzie działa się w świecie, w którym odbywają się bardzo popularne zawody we wrestlingu potworów. Pomiędzy sportowcami i gwiazdami zapasów na ringu pojawia się niedoświadczony potwór, a nastoletnia Winnie, chcąc pójść w ślady ojca, zaczyna szkolić nowego na mistrza.