WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [29.06.2020]

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [29.06.2020]

Podrzucamy wam kilka ciekawych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali 29 czerwca przeczytacie poniżej.

Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia zza kulis Avengers: Infinity War

Z okazji premiery Avengers: Infinity War na Disney+ przygotowano dla fanów niespodziankę – kilka ciekawych zdjęć z planu filmu. Choć od premiery Wojny bez granic minęły ponad dwa lata, to produkcja nadal jest chętnie oglądana przez miłośników Marvela i nie tylko, bo w końcu to naprawdę świetne widowisko.

Wraz z dodaniem produkcji braci Russo na platformie Disney+ można już obejrzeć prawie całą Sagę Nieskończoności. Z 23 filmów brakuje tylko Incredible Hulk, który powstał przy współpracy Universala, a także dwóch części nowego Spider-Mana, które Marvel stworzył z Sony.

Miasto niedźwiedzia – kilka zdjęć z nowego serialu HBO

W dzisiejszym Zwiastunie codziennym pokazałam Wam udostępnioną przez HBO zapowiedź serialu Miasto niedźwiedzia na podstawie bestsellerowej powieści Fredrika Backmana. Ale oprócz trailera do sieci trafiły też trzy zdjęcia z bohaterami nowej serii. O samej produkcji przeczytacie przy zwiastunie.

Disco Elysium – doczekamy się serialu na podstawie gry

Kolejna gra trafia na serialowy warsztat. Najpierw The Last of Us, a teraz Disco Elysium, ubiegłoroczne dzieło estońskiego studia ZA/UM. prawa do produkcji wykupiło dj2 Entertainment, której założycielem jest Dmitri M. Johnson. Sam serial ma być rozwinięciem uniwersum i jeśli się przyjmie ma dać początek bogatej franczyzie.

A czym jest Disco Elysium? W skrócie to rozwinięta gra RPG, w której zamiast walki mamy świetną historię i prowadzimy detektywistyczne dochodzenia. gra stawia przede wszystkim na dialogi i barwne opisy.

Brodway nadal zamknięty i jeszcze długo takim pozostanie

Dziś ogłoszono, że teatry na nowojorskim Brodwayu jeszcze długo pozostaną zamknięte, a dokładniej aż do końca 2020 roku. Zamknięto je w marcu, więc zastój teatralny potrwa aż dziewięć miesięcy! Oprócz decyzji The Broadway League zapewniło również, że właściciele poszczególnych placówek zwrócą pieniądze za zakupione bilety, albo wymienią je na wejściówki na spektakle, które odbędą się w przyszłym roku.

Taki zastój to nie tylko zła wiadomość dla widzów, ale przede wszystkim dla twórców i właścicieli, bo oznacza ogromne straty finansowe. Mam jednak nadzieję, że w przyszłym roku uda im się powrócić do pracy bez przeszkód. Obecna sytuacja związana z pandemią w USA wciąż się pogarsza, więc ta decyzja nikogo nie powinna dziwić.

Czytaj też: Zwiastun codzienny – [29.06.2020]

Fleabag i Normal People łączą siły w szczytnym celu

Takiego crossoveru się nie spodziewaliśmy. Do sieci trafiło zabawne wideo przedstawiające spotkanie bohaterów dwóch brytyjskich seriali. Bohaterowie Normal People, Marianne (Daisy Edgar-Jones) i Connel (Paula Mescala) spotykają księdza z Fleabag (Andrew Scott). W materiale widzimy jak para spotyka księdza i rozpoczynają z nim rozmowę, w której Connel wyznaje, że jest zakochany.

Materiał powstał dla irlandzkiej stacji RTÉ i ma na celu zebranie funduszy na pomoc Irlandczykom w walce ze skutkami pandemii koronawirusa.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News