WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [30.05.2020]

Podrzucamy wam kilka ciekawych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali 30. maja przeczytacie poniżej.

Murder Manual – Emilia Clarke w zwiastunie horroru

Murder Manua to film będący antologią skupiającą się na różnych sposobach zabijania ludzi. Na całość składa się osiem oddzielnych historii.

W obsadzie: Emilia Clarke, Melanie Cruz, Bryan Manley Davis, Hadley Fraser, Anthony Goss, Van Hansis, Sally Hughes i Sophie Knapp. W USA film jest już dostępny w serwisach VOD, a według informacji w kolejnych tygodniach produkcja ma trafić na inne, międzynarodowe, serwisy.

Czytaj też: Największy problem z szóstym sezonem Lucyfer rozwiązany. Serial przedłużony?

 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni  – plakat odwołanej edycji

 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni został odwołany z powodu pandemii koronawirusa, podobnie jak większość tego typu imprez w tym roku. Wcześniej organizowany był konkurs na plakat reklamujący tegoroczną edycję, jednak z powodu anulowania wydarzenia został on nierozstrzygnięty. Andrzej Pągowski, który brał udział w konkursie pokazał na swoim Facebooku nieoficjalny plakat Festiwalu nawiązujący do tegorocznych, przykrych wydarzeń.

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni został odwołany. Brałem udział w zamkniętym konkursie na plakat do tej…

Opublikowany przez Andrzeja Pągowskiego Piątek, 29 maja 2020

Adult Swim promuje powrót serialu Tuca &Bertie na 2. sezon

Netflix nie zdecydował się na kontynuowanie animowanego serialu komediowego Tuca &Bertie, na szczęście zrobi to Adult Swim, a nowych odcinków nie zobaczymy na platformie. 2. sezon ma pojawić się w 2021 roku, o czym informuje nowa zapowiedź.

Tuca &Bertie to animowany serial komediowy o perypetiach mieszkających w tym samym budynku kobiet-ptaków – jednej nieznającej trosk i jednej mającej ich aż za wiele. 

Ryan Gosling zagra wilkołaka

Studio Universal idzie za ciosem i zapowiada kolejną wersję swojego klasycznego horroru. Po Niewidzialnym człowieku przychodzi czas na Wilkołaka z 1941 roku.

Oto opis oryginalnego Wilkołaka:

Larry Talbot (Lon Chaney Jr.), po długiej nieobecności, powraca do walijskiego zamku swojego ojca (Claude Rains), gdzie poznaje piękną kobietę (Evelyn Ankers). Odwiedzając wraz z nią cygańskie wesołe miasteczko, Talbot słyszy przerażającą wróżbę, która zwiastuje grożące mu niebezpieczeństwo. Złowroga przepowiednia zaczyna się spełniać, gdy zaatakowany przez wilka mężczyzna zaczyna przeobrażać się w krwiożerczą bestię.

W roli głównej mamy zobaczyć Ryana Goslinga, ale o reszcie obsady nic jeszcze nie wiadomo. Scenariusz do filmu napisały Lauren Schuker Blum i Rebecca Angelo. Reżyser nie został wybrany, ale pod uwagę brany jest Cory Finley, choć nie jest to oficjalna informacja.

Attack on Titan – zwiastun 4. sezonu

Do sieci trafił zwiastun 4. sezonu anime Attack on Titan. Niestety będzie to ostatnia odsłona serii. Nowe odcinki miały zadebiutować w październiku, jednak można spodziewać się opóźnień związanych z pandemia koronawirusa.

To wiem na pewno – zdjęcia z 4. odcinka

HBO prezentuje zdjęcia z kolejnego, czwartego już odcinka serialu To wiem na pewno, w którym w podwójnej roli możemy oglądać Marka Ruffalo. Epizod zadebiutuje w Polsce już 1 czerwca.

Agenci T.A.R.C.Z.Y. – zdjęcia z 2. odcinka ostatniego sezonu

Do sieci trafiły zdjęcia z drugiego odcinka finałowego sezonu serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.. Epizod nosi tytuł Know Your Onions i zadebiutuje już 3 czerwca. Niestety nadal nie wiadomo, czy w Polsce będziemy mogli go obejrzeć.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News