Najciekawsze newsy – filmy i seriale [30.06.2020]

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [30.06.2020]

Podrzucamy wam kilka ciekawych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali 30 czerwca przeczytacie poniżej.

Czytaj też: Zwiastun codzienny – [30.06.2020]

Shadow Run – szpiegowski thriller od producentów Szybkich i wściekłych

Shadow Run ma być thrillerem opowiadającym o agencie CIA, który poświęcił pięć lat życia by ująć rosyjskiego szpiega oskarżonego o zabicie jego żony. Gdy ujęcie go dochodzi do skutku główny bohater dowiaduje się, że rząd USA zdecydował się wydać przestępcę Rosjanom, a on sam ma doprowadzić wymianę do skutku.

Nie znamy jeszcze nazwiska reżysera, ale producentami zostali Neal H. Mortiz i Toby Jaffe, zaś scenariusz napisze Joe Gazzam.

Penelope Cruz wystąpi w nowym filmie Almodóvara

To będzie już kolejne spotkanie Pedro Almodóvara i Penelope Cruz. Tym razem chodzi o przygotowywany od lat film Madres paralelas, którego scenariusz udało się dokończyć podczas pandemii. To historia dwóch kobiet, które tego samego dnia urodziły dzieci. Produkcja pokaże nam równolegle ich losy podczas pierwszego i drugiego roku wychowywania dzieci.

Prace mają ruszyć jesienią tego roku i potrwają do lutego, zaś premiera planowana jest na jesień 2021 roku. Według informacji aktorka kontraktu jeszcze nie podpisała, ale jest po lekturze scenariusza i jest bardzo zainteresowana zagraniem w tym filmie.

Zmarł legendarny komik Carl Reiner

W wieku 98 lat zmarł Carl Reiner amerykański komik, producent, scenarzysta i reżyser. To on był pionierem amerykańskiej komedii, tuz obok Mela Brooksa, Woody’ego Allena i Larry’ego Gelbarta. Razem z nimi tworzył w latach pięćdziesiątych serię programów komediowych, dzięki którym teraz możemy oglądać produkcje tylu late night i late show.

Napisał i wyprodukował kultowy sitcom The Dick Van Dyke Show, a na swoim koncie miał też wiele produkcji pełnometrażowych. Nie stał za kamerą od 1997, ale czynnie podkładał głos rożnym animowanym postaciom, np. w Toy Story 4.

Komik zmarł z przyczyn naturalnych, a jeszcze dwa dni temu na swoim Twitterze napisał post, który wydawał się jego pożegnaniem.

Nicolas Cage na plakacie Willy’s Wonderland

Willy’s Wonderland to horror o opętanych animatronicznych lalkach grasujących po lunaparku. Cage wciela się w dozorcę parku rozrywki, który musi walczyć o przeżycie z atrakcjami lunaparku. W filmie wystąpili też: Emily Tosta, Beth Grant, Ric Reitz i Chris Warner.

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [30.06.2020]

The Old Guar – plakaty z bohaterami filmu

Wczoraj Netflix pokazał nam nowe zdjęcia i zwiastun filmu The Old Guard z Charlize Theron w roli nieśmiertelnej wojowniczki. Dzisiaj dostajemy serię plakatów z bohaterami produkcji, w których wcielają się Kiki Layne, Matthias Schoenaerts, Marwan Kenzari i Luca Marinelli. Co ciekawe na grafikach widnieją również daty, prawdopodobnie ich urodzenia. Niektórzy są naprawdę starzy! Zwłaszcza główna bohaterka, bo choć sama liczba jest nieczytelna, to widnieje tam również dopisek, że są to lata przed naszą erą!

Shazam! – tak mógł wyglądać Gniew

W filmie Shazam! główny bohater musiał pokonać potwory będące personifikacją Siedmiu grzechów głównych. Jerad S. Marantz, artysta pracujący nad wczesnymi szkicami koncepcyjnymi do Shazama pokazał na swoim Instagramie jeden z pierwszych projektów Gniewu. W samym filmie te postacie wyglądały niezbyt przerażająco, ale zobaczcie na tę grafikę! Gdyby ten projekt, przeszedł, to Shazam z pewnością nie byłby familijnym filmem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News