WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [6.06.2020]

Podrzucamy wam kilka ciekawych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali 6 czerwca przeczytacie poniżej.

Agenci T.A.R.C.Z.Y. – zdjęcia z 3. odcinka finałowego sezonu

W środę będzie miał premierę 3. odcinek ostatniej odsłony serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. Zobaczcie zdjęcia z bohaterami epizodu Alien Commies from the Future!.

Czytaj też: Serial Wiedźmin – przedstawiciele różnych raz na alternatywnych grafikach

Paramount udostępnił za darmo film Selma

By wesprzeć walkę z rasizmem Paramount udostępnił film Selma. Można go obejrzeć na takich serwisach jak Amazon, Vudu i Fandago, choć do uruchomienia ich potrzebne jest amerykańskie IP.

Po odebraniu Pokojowej Nagrody Nobla, Martin Luther King (David Oyelowo) wraca do USA, gdzie czekają go nowe wyzwania. Jest rok 1965, a walka o prawa obywatelskie Afroamerykanów wchodzi w decydującą fazę. Z miasta Selma w kierunku Montgomery wyrusza marsz protestacyjny, brutalnie spacyfikowany przez siły porządkowe działające z polecenia słynącego z rasistowskich poglądów gubernatora George’a Wallace’a (Tim Roth). Jednak poruszająca relacja telewizyjna, pokazująca rozbicie pokojowego demonstracji, sprawia, że do Selmy z całego kraju ściągają ogromne rzesze ludzi o różnym kolorze skóry i wyznaniu. W stronę Montgomery kieruje się wielotysięczny tłum, któremu przewodzi sam King. Prezydent USA Lyndon Johnson (Tom Wilkinson), świadomy, że gubernator Wallace zrobi wszystko, by demonstranci nie zaznali spokoju, gorączkowo szuka rozwiązania, które pozwoli uniknąć rozlewu krwi i szeroko relacjonowanej przez media katastrofy wizerunkowej demokratycznej Ameryki.

Falcon i Zimowy żołnierz – drugi sezon będzie miał inny tytuł?

Według najnowszych doniesień Marvel już szykuje drugi sezon serialu Falcon i Zimowy żołnierz, choć ma on dostać zupełnie inny tytuł. Ma to wiązać się z przełomowymi wydarzeniami, które zajdą w życiu obu bohaterów. Nowa nazwa ma odzwierciedlać zmiany, jakie przejdą Bucky i Sam. Dotyczy to przede wszystkim przyjęcia przez Sama tarczy i porzucenia przydomku Falcon na rzecz Kapitana Ameryki. Możliwe, że i Zimowy Żołnierz pójdzie w odstawkę na rzecz nowego imienia i nowych umiejętności.

Nowe grafiki koncepcyjne z filmu Skywalker. Odrodzenie

Do sieci trafiły kolejne szkice koncepcyjne z IX Epizodu Gwiezdnych Wojen. Tym razem przedstawiają nieco inne wyobrażenie myśliwców należących do Ruchu Oporu.

Mark Hamill doprowadził do łez pielęgniarkę

To tylko tak źle brzmi. W najnowszym odcinku zdalnie prowadzonego programu Jimmy Kimmell zaprosił do rozmowy pielęgniarkę z San Diego, Chloe Ducose. Kobieta zajmuje się zbieraniem próbek do testów na koronawirusa. W rozmowie zdradziła, że jest wielką fanką Gwiezdnych Wojen. Kimmell postanowił ją zaskoczyć i zaprosił do programu Marka Hamilla. Aktor powiedział wiele ciepłych słów dziękując jej za wszystko, co robi i ofiarowując jej miecz świetlny z autografem. Do tego Chloe dostała 10 tys dolarów od firmy Pay Pal.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News