WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [03.02.2020]

W giereczkowie dzisiaj spokojnie. Ale i tak udało się znaleźć kilka ciekawych informacji.

Nowy Batman to dalej plotki, ale już jest ciekawie

Nadchodzący Batman dotychczas nosił tytuł Legacy. Nieoficjalnie, ponieważ oficjalnie dalej niemalże nic nie wiemy. Teraz tytuł się zmienił, chociaż dalej będziemy grali jako najbliższy Batmana. A muzykę do nowego tytułu mają stworzyć osoby odpowiedzialne za Horizon Zero Dawn oraz Assassin’s Creed Odyssey.

Nintendo Switch zostaje na dłużej

Jeśli jesteście przyzwyczajeni do tego, że konsole Nintendo są dostępne na rynku przez 5-6 lat, a następnie następuje „zmiana warty”, to wiedźcie, że przy okazji Switcha nastąpiła zmiana. Nintendo inaczej postrzega hybrydową konsolę i Switch będzie jeszcze długo dostępny na rynku.

528 stron o Atari

Bitmap Books poinformowało o nadchodzącej premierze książki Atari 2600/7800, która trafi do sprzedaży w kwietniu 2020 roku. Na 528 stronach czeka nas masa informacji o historii sprzętów oraz gier dostępnych na te konsole.

Death Stranding w rzeczywistości

YouTuber Allen Pan postanowił podłączyć bieżnię z kontrolerem DualShock 4. Po co? Dzięki takiemu rozwiązaniu ma on teraz możliwość grania w Death Stranding chodząc po bieżni. Zmęczyłem się od samego patrzenia.

Daemon X Machina na PC

Nikt się tego nawet nie spodziewał, a tu proszę – Daemon X Machina, która dotychczas było tytułem dostępnym tylko i wyłącznie na Nintendo Switch, trafi teraz na PC. Za port odpowiada XSEED Games. Kiedy premiera? W sumie to za chwilę. 13 lutego.