Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze newsy – gry [12.08.2020]

najciekawsze newsy, podsumowanie dnia

Najciekawsze newsy z gier z rana? A spróbujmy takiej godziny!

Microsoft przejmuje

MS nie idzie zbytnio w ostatnim czasie. Po pokazaniu najmocniejszej konsoli na świecie, firma nie jest w stanie zainteresować graczy tak jak Nintendo czy Sony. Zapowiedziano kolejne przejęcia firm. Tylko oby tym razem przejęli coś konkretnego, a nie firmy z niszowych gatunków…

Korzyści PlayStation

Wiecie jak będzie brzmiało po polsku hasło „PlayStation Advantage?” Korzyści PlayStation. To już wiecie jakie hasło będziecie słyszeli przez całą generację PS5, kiedy Sony będzie chwalić się ekskluzywną zawartością.

Nowy poziom Fall Guys

W Fall Guys jest już testowany nowy poziom. Etap wygląda na przerobiony jeden z już istniejących. Tylko jest dużo trudniejszy. No to będę spadał.

Koniec Forzy Horizon 3. Prawie

Microsoft poinformował, że 27 października niemożliwe stanie się kupienie Forzy Horizon 3 i jej DLC w cyfrowej dystrybucji. Jeśli kupicie grę teraz – będziecie mogli ją już zawsze pobrać i korzystać z funkcji online.

Czytaj też: Trochę żywicy i trochę szkła. Oto świetna mapa z Wiedźmina

Miesiąc wydania Xbox Series X i pierwsza wpadka

Xbox Series X zadebiutuje w listopadzie, ale niestety – Halo Infinite już nie. Tłumaczenie Microsoftu, że „przecież są gry” wygląda trochę komicznie, gdy spojrzymy na oferowane nam tytuły.

Bateria DualSense do PS5 wyciekła

Okazuje się, że ktoś z Chin porobił sobie ot tak zdjęcia DualSense. Dzięki nim możemy zobaczyć jaka bateria znajdzie się w padzie i jak wygląda to na tle DualShock 4.

Zabugowany Cyberpunk 2077 winny pustkom na ulicach

Okazuje się, że niewidoczny na demie ruch uliczny jest w grze zabugowany. Na ulicach powinno być pełno samochodów, ale Cyberpunk 2077 tego nie pokazywał. To nie jedyne na co narzekali gracze.

Remedy ulepszy Control na PS5 za darmo jak im zapłacicie

Aby ulepszyć Control do nowej wersji gry na PS5 lub Xbox Series X potrzebny będzie ponowny zakup tytułu. Nie wiem jak twórcy wpadli na tak „genialny” pomysł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News