WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Bateria DualSense do PS5 wyciekła. Co o niej wiemy?

Bateria DualSense do PS5 wyciekła. Co o niej wiemy?

DualSense będzie nowym padem PS5. Jakiej pojemności się po niej spodziewać w porównaniu do DualShock 4 z PS4?

Co się dzieje z tymi padami do nowych konsol? Dopiero co wyciekła data wydania Xbox Series X przez to że jeden z padów Xbox Series X/S trafił do klienta przed premierą, a teraz DualSense również zdradza kilka szczegółów.

Skąd pochodzą poniższe zdjęcia? Użytkownik Twittera jest pracownikiem firmy, w której Sony i Microsoft zamawiają akcesoria do swoich sprzętów. W tej chwili prowadzone są testy kompatybilności kontrolera DualSense.

Czytaj też: Przeciwnicy w Cyberpunk 2077. Jak tego nie zepsuto?

Jakie informacje dostarczają nam fotki? Dzięki nim możemy zobaczyć, że w padzie znajdzie się bateria o pojemności 1560 mAh. Jest to lepszy wynik niż pady do PlayStation 4. Przypomnijmy, że pierwsza wersja pada, która rozładowywała się bardzo szybko miała 800 mAh. Druga wersja DualShock 4 oferowała za to już 1000 mAh.

Co jeszcze się dowiedzieliśmy? Rozgadany pracownik twierdzi, że przyciski DualSense wciska się przyjemniej niż te od DualShock 4. Pad nie ma podświetlanych przycisków jak niektórzy sądzili. Wibracje pada są podobne znacznie lepsze od kontrolera PlayStation 4. Odczucia są podobne „magiczne”.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News