WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [13.07.2020]

Podsumowujemy poniedziałek. Co ciekawego w świecie gier wideo?

Ghost of Tsushima na kolejnym zwiastunie

Nowy zwiastun Ghost of Tsushima ma przekonać kolejne osoby do ostatniej ekskluzywnej gry Sony na PlayStation 4. Potem już tylko PlayStation 5. Tsushima starczy jednak na długo.

Watch_Dogs w Watch Dogs Legion

Okazuje się, że jeśli zdecydujemy się na przepustkę sezonową do nadchodzącego Watch Dogs Legion to otrzymamy również pierwszą odsłonę gry. Jeśli nie graliście, bo zniechęciły Was wczesnogeneracyjne informacje o słabej grafice to naprawdę polecam Wam się samemu przekonać czy to dobra gra. Bo to dobra gra.

Czytaj też: Mogło być tak pięknie – Cyberpunk 2077 jednak nie za darmo

Hyper Scape na konsole?

Kiedy Hyper Scape trafi na konsole? Ubisoft postanowił odpowiedzieć na to pytanie we wpisie na Twitterze. Gra na PlayStation 4 oraz Xbox One trafi latem. Podobno gracze konsolowi również otrzymają bonusy za oglądanie pokazów gry podczas otwartej bety PC na Twitchu.

Ray-tracing w Death Stranding PC oraz wersja PS5

Kilka nowych informacji o nie takiej nowej grze. Death Stranding na PC nie będzie zawierać ray-tracingu – póki co. Twórcy mają po premierze dodać taką opcję. Gdy skończą się prace nad wersją PC to być może ruszą prace na edycją na PlayStation 5. Tutaj jednak pewności jednak nie ma, bo jeszcze jest to rozważane.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News