WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [14.02.2020]

Dzisiaj był bardzo konsolowy dzień. Oto co mogło Wam umknąć.

Wstęp do Final Fantasy VII Remake

Square Enix udostępniło nagranie wideo, które przedstawia film otwierający Final Fantasy VII Remake. Oczywiście, dla niektórych osób może to być jakaś forma spoileru, więc… ostrzegałem.

Control może na PlayStation 5 i Xbox Series X

Studio Remedy być może pracuje nad wersją Control na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. CEO firmy powiedział bowiem, że gra oferuja na tyle wysoką jakość, że umożliwia one przeniesienie gry na inne platformy. Jakie? Tego nie zdradził. Być może chodzi o Google Stadia, choć wcześniej wspominał o nowej generacji konsol, więc może jednak chodzi o PS5 i XSX?

W Gran Turismo grają miliony

Okazuje się, że Gran Turismo Sport, które początkowo spotkało się z ogromną krytyką, dziś jest ogrywane przez masę osób. Konkretnie, swój profil w grze ma już 8,2 miliona kierowców. Ogólnie byłoby już ich 9 milionów, ale deweloperzy musieli zbanować tyle osób.

Remonty domów na konsolach

Deweloperzy z Frozen District, którzy wydali House Flippera, grę o remontach domów, ogłosili premierę wersji konsolowej. Myślicie, że nikt nie gra w takie symulatory? House Flipper na PC rozszedł się w milionie egzemplarzy.