WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Najciekawsze newsy – gry [24.06.2020]

Najciekawsze newsy – gry [24.06.2020]

Nowe Pokemony mogą zaskoczyć. Co jeszcze dziś nas zaintrygowało?

Prawdziwe problemy > Assassin’s Creed Valhalla

Główny twórca Assassin’s Creed Valhalla, Ashraf Ismail, przeprasza fanów serii za to, że przed skończeniem produkcji odchodzi od projektu. Decyzja ta została podjęta ze względu na osobiste problemy. Życie dewelopera oraz jego rodziny w ostatnich dniach jest w rozsypce. W pełni zrozumiała i odpowiednia decyzja.

Ashraf Ismail na Twitterze (deweloper skasował konto w tym serwisie)

Sony płaci za bugi

PlayStation dołączyło do HackerOne – witryny umożliwiającej zarabianie na odnajdywaniu błędów w aplikacjach. PS jest gotowe zapłacić tysiące dolarów za odnajdywanie błędów w kodzie PlayStation Network czy PlayStation 4. Mamy tutaj zdolnych programistów lub testerów?

Czytaj też: The Last of Us Part 3 będzie trudne do zrobienia. Twórca szuka tego czegoś

Project Cars 3 z datą premiery

Poznaliśmy datę premiery Project Cars 3. Trochę się dziwiłem, że tak późno jest ten tytuł zapowiadany i spodziewałem się premiery pod koniec roku, więc w momencie startu nowych konsol. PC3 nie jest zapowiedziane na nextgeny, więc kompletnie nie rozumiałem o co tutaj chodzi. Teraz już wiadomo – gra zadebiutuje już 28 sierpnia.

MOBA Pokemon

Liczyliście na kolejny remake w stylu Let’s Go Pikachu/Eevee? Niestety, nic takiego nie zaprezentowano. Za to dostaliśmy zapowiedź chińskiej gry Pokemon Unite, która trafi na Nintendo Switch oraz smartfony. To MOBA 5vs5, w której pokierujemy Pokemonami. To już wiecie jaki będzie nowy sport narodowy Azji.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News