Reklama

Najciekawsze newsy – gry [26.02.2020]

final fantasy vii, ff7, final fantasy remake

To jeden z tych spokojniejszych dni. Czego się dzisiaj dowiedzieliśmy?

DLC do Nioh 2 nie za trudne

Koei Tecmo do Nioh przygotowało trzy dodatki DLC. Problem był jednak w tym, że poziom trudności rozszerzeń znacznie podskoczył i niektórzy mieli trudności z ukończeniem nowych treści. Teraz deweloperzy nie popełnią tego błędu i ewentualne DLC będą tylko trochę trudniejsze.

Remake Star Wars: Knights of the Old Republic nie od… EA?

To by była ciekawa sytuacja. Okazuje się, że informacje, które jakiś czas temu zdradzały prace nad rewizją Star Wars: Knights of the Old Republic były prawdziwe, ale… Jason Schreier mający wiele kontaktów w branży sugeruje, że być może gra nie jest tworzona w Electronic Arts.

Autorzy Asgard’s Wrath przejęci przez Oculusa, ale i tak nie wiecie co to za gra

Wirtualna rzeczywistość zyskuje popularność, ale wciąż wiele hitów umyka mainstreamowi. Tak jak np. gra Asgard’s Wrath od Sanzaru Games, która według niektórych graczy jest najlepszą grą VR 2019 roku. Twórcy tegoż tytułu podzielili się informacją o tym, iż zostali wykupieni przez Oculusa. Czyli przez Facebooka.

Final Fantasy VII: Part 2. Czy premiera też opóźniona?

Opóźnienie Final Fantasy VII Remake spowodowało, że niektórzy zapomnieli już nawet, że gra będzie podzielona na dwie części. Czy w takim razie “Part 2” też został opóźniony? Okazuje się, że… nie! Tytuł wyjdzie wtedy kiedy miał. Czyli… kiedyś.