Reklama

Najciekawsze newsy – gry [26.03.2020]

pokemon, pokemon sword, pokemon shield

Ponownie zebraliśmy dla Was najciekawsze newsy, które mogły umknąć Wam w trakcie dnia. A dziś…

Expansion Pass do Poków

Pokemony powracają. Tym razem Nintendo udostępniło zwiastun Expansion Passa do ostatniej odsłony Sword oraz Shield. Macie ochotę jeszcze wracać do gry, czy należyci do tej grupy, która ma dość aktualnej formuły tej produkcji?

Half-Life: Alyx to nie Half-Life 3

Chyba nie ma ostatnio podsumowania dnia gier wideo bez Half-Life: Alyx. Ale jak tu nie pisać o grze na VR, która zdobyła kilka 10/10? Tym razem dowiedzieliśmy się dlaczego Alyx to prequel, a Valve nie zajęło się tworzeniem „trójki”. Deweloperzy są świadomi tego, że VR nie ma spektakularnie dużej widowni i po prostu zawiedliby wiele osób.

Czytaj też: PS5 jak Netflix – wiemy o co Sony prosi deweloperów

W końcu jest! Nintendo Direct…

Tylko, że „Mini”. Ale to zawsze coś! Nintendo przedstawiło nadciągające na ich Nintendo Switch gry. Będzie w co grać! Tylko coś sporo tych starych portów…

Epic Games wyda gry

Remedy (Max Payne, Alan Wake, Quantum Break, Control), genDESIGN (The Last Guardian) oraz Playdead (Limbo, Inside) zrobili deal życia. Epic Games opłaci ich nowe gry, pozostawi prawa autorskie po stronie deweloperów i podzieli się połową zarobków z twórcami. Szykujcie się na gry „Epic Games Store Exclusive”.

Czytaj też: Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News